
Adam Słomka, fot. za YT
Sejm RP „wyraził najwyższą wdzięczność twórcom Konfederacja Polski Niepodległej i wszystkim Polakom, którzy wspierając KPN przysłużyli się Polsce” uchwałą przyjętą w piątek przez aklamację. – To ważne upamiętnienie w rocznicę ujawnienia istnienia KPN. Okazuje się, że jesteśmy najdłużej i nieprzerwanie działającą organizacją antykomunistyczną w Polsce i pewnie we wszystkich dawnych krajach, tzw. demoludach. Przy okazji, składam wszystkim byłym i obecnym członkom Konfederacji najlepsze życzenia z okazji naszej rocznicy – powiedział NGO poseł na Sejm RP I,II,III kadencji i jeden z legandarnych liderów KPN, Adam Słomka.

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł
Szanowni Państwo! Skoro przyszło nam,z Polakom, dzielić terytorium Polski z Prawdziwymi Europejczykami, to trzeba poznać ich język, żebyśmy wiedzieli, o czym oni do nas mówią. 
Od dawna mówiło się, że trzeba odciążyć centrum Krakowa, a zwłaszcza Rynek Główny od różnego rodzaju imprez plenerowych, zwłaszcza nie licujących z charakterem tego miejsca: nazbyt głośnych i komercyjnych.










Tak można określić polityków opozycji, którzy koniecznie chcą zaszkodzić obecnej władzy, ale nie mając po temu żadnych merytorycznych argumentów, ograniczają się do żałosnych ataków. Można je nazwać szarpaniem po nogawkach lub mierzeniem zamiarów ponad siły.
Ponad 55 tysięcy złotych uzbierano już na uruchomionym po tragedii na Giewoncie koncie „Mały zastrzyk finansowy dla TOPR” na portalu zrzutka.pl – poinformowała Polska Agencja Prasowa.
O dołączeniu do KW Prawica Stronnictwa Pracy, Konfederacji Polski Niepodległej i Kongresu Nowej Prawicy poinformował we wtorek lider Prawicy Rzeczpospolitej Marek Jurek. Przedstawiciele tych ugrupowań podkreślali istnienie „wspólnych idei” i postulatów w ramach KW Prawica. Tymczasem, około godziny 18:00 funkcjonariusze Policji mieli rozbić wiec wyborczy z udziałem Adama Słomki! Zatrzymano też dziennikarza NGO Warszawa Janusza Daniluka, który rejestrował wydarzenie.




