O Nas

Niezależna Gazeta Obywatelska

Tomasz KwiatekSzanowni Państwo,

„Niezależna Gazeta Obywatelska” w Opolu jest nowoczesnym dziennikiem działającym w przestrzeni internetowej i papierowej. NGO tworzą młode osoby wywodzące się z różnych środowisk. Informujemy o sprawach lokalnych, przedstawiamy własne komentarze i opinie, często idąc pod prąd powszechnym sądom. Piszemy o tym, co ważne dla naszego miasta, regionu, Polski i Kościoła. Wspieramy i inicjujemy inicjatywy społeczne i patriotyczne oraz wszelkie akcje promujące ochronę życia, dbamy o pielęgnowanie pamięci i tożsamości narodowej, nie wstydzimy się Jezusa i mówimy stop korupcji.  Mamy jasno zdeklarowany profil konserwatywno-liberalny i narodowo-katolicki. Jesteśmy jednak otwarci na nowych współpracowników z innych środowisk. Zawsze stoimy po stronie prawdy i Narodu. Wśród liberalnych i lewicowych mediów możemy być alternatywą!

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy mają coś ważnego do przekazania, myślą samodzielnie i potrafią to wyrazić.

Tomasz Kwiatek (redaktor naczelny NGOpole.pl; e-mail: [email protected], kom. 606 394 451).

Korespondencję proszę przesyłać na Stowarzyszenie „Stop Korupcji”, ul. Krakowska 9/3, 45-018 Opole.

Zespół redakcyjny tworzą:

Wiktor Sobierajski [siatka.org]

Wiktor Sobierajski, z-ca redaktora naczelnego, NGO Kędzierzyn-Koźle, tel. +48 511 902 889

Karina Piechota

Karina Piechota, z-ca redaktora naczelnego

Tomasz Greniuch

Tomasz Greniuch, z-ca redaktora naczelnego

Łukasz Żygadło
 Łukasz Żygadło

Krzysztof Marcinkiewicz

Krzysztof Marcinkiewicz

Tomasz J. Kostyla

Tomasz J. Kostyła

Paweł Czyż, NGO Bielsko-Biała

Marcin Żukowski

Marcin Żukowski

Współpracują z nami: Cameel, Jadwiga Chmielowska, Piotr Dziedziul, Dariusz Całus, Jerzy Czerwiński, Krzysztof Drynda, Jan Grabowski, Tomasz Gabor, Bartłomiej Gajos, Jakub K. Górka, Stanisław Hyrnik, Piotr Jakucki, Julia M. Jaskólska, dr Marek Kawa, Arkadiusz Karbowiak, Tadeusz Kasprowicz, Adam Kolański, Dariusz Kolbek, Wojciech Komarzyński, Janusz Kowalski, ks. dr Sebastian Krzyżanowski, Grzegorz Krukowski, Jarosław Kubaczkowski, Marek Kuryło, dr Zbigniew Kuźmiuk, Andrzej K. „Andruch”, Patryk Łuczyński, „Maria” – kącik literacki,  dr Mariusz Patelski, Janusz Sanocki, Tomasz Sarwa (NGO Zagłębie), Michał Sibiński, Jacek Sitarczuk, Adam Słomka, dr Tomasz Strzałkowski, Ryszard Surmacz, Małgorzata Todd, Andrzej Trybuła, Bartosz Stemplewski, Dariusz Urbaś, Maciek Wilk, Adam T. Witczak, Stanisław Wodyński, Tomasz Zembrzuski (NGO Mysłowice), dr Rafał Zgorzelski.

wesprzyj NGO

Można nas wesprzeć finansowo przelewając „darowiznę na cele statutowe” na Stowarzyszenie „Stop Korupcji”. Konto w BRE Bank SA Oddział w Opolu 11 1140 1788 0000 2464 5400 1001. Więcej na www.stopkorupcji.pl. Dziękujemy za każdą drobną wpłatę.

Wybierz NGO

 

 

Zasady umieszczania komentarzy

Komentarze dodawane przez czytelników NGO służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy, jednocześnie będzie reagować na zgłaszane przez użytkowników nadużycia w komentarzach niezgodne z prawem oraz zasadami współżycia społecznego.

Portal www.NGOpole.pl zastrzega sobie prawo do wycofania się z zamieszczenia komentarza lub części jego treści. Moderatorem forum jest Redaktor Naczelny NGO.

Osoby zamieszczające komentarze naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Do pobrania banerki z logo NGO

logo pion