Prezes ZChR dr Bogusław Rogalski zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o odwołanie ministra Dariusza Piontkowskiego

Zastępca Naczelnego1

Prezes ZChR dr Bogusław Rogalski/NGO

Prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, eurodeputowany VI kadencji, dr Bogusław Rogalski zwrócił się dzisiaj do premiera Mateusza Morawieckiego o zdymisjonowanie ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego. Powodem wystąpienia lidera chadeków jest „skandaliczne” odwołanie z zajmowanego stanowiska łódzkiego kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego.

Kurator Grzegorz Wierzchowski wyraził publicznie słuszną opinię, którą w pełni podzielamy, na temat szkodliwej, agresywnej i dyskryminującej ideologii LGBT, która jest zagrożeniem dla właściwego rozwoju i wychowania naszych dzieci i naszej młodzieży. Swoją postawą odważnie broni polską szkołę przed neomarksistowską rewolucją światopoglądową, której jednym z głównych celów jest deprawacja najmłodszego pokolenia Polaków. Pragnę nadmienić, iż popierany przez nas w ostatnich wyborach Prezydent Andrzej Duda jasno wskazał, że ideologia LGBT istnieje, czego wyrazem była jego deklaracja w postaci Karty Rodziny”

– pisze w swoim liście do premiera dr Rogalski.

CZYTAJ CAŁY LIST 

CZYTAJ TAKŻE:

Solidarna Polska oraz chadecy z ZChR przeciwko zwolnieniu łódzkiego kuratora oświaty

Ruszyła akcja wsparcia #MuremZaKuratoremWierzchowskim. Czy zwolnienie łódzkiego kuratora oświaty jest uderzeniem w program prezydenta Andrzeja Dudy?

 

Za @bogusrogalski TT

Piotr Galicki

 

 

  1. Dynak Mirosław
    | ID: c544d48b | #1

    To bardzo skandaliczne posunięcie, z dnia na dzień usunąć Kuratora za słowa, które ma prawo wypowiadać i które wypowiadał z przekonaniem…Skandal…

Komentarze są zamknięte