
Adam Słomka, screen za TVP.INFO
Wczoraj doszło do starcia między prowadzącymi „Studio Polska” na antenie TVP.INFO a więźniem politycznym PRL i przewodniczącym Konfederacji Polski Niepodległej – Niezłomni, Adamem Słomką. Program miał być poświęcony 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej i sytuacji na Białorusi. Wyszło … jak zwykle, gdy promuje się ekstremistów z LGBT. Z programu „na żywo” wyszedł w efekcie Adam Słomka, który jako uczestnik misji obserwacyjnej Rady Europy w czasie wydarzeń w Mińsku w 1994 roku, gdy Aleksandr Łukaszenko wprowadził do tamtejszego parlametu wojsko, bo w nich uczestniczył. Wówczas to on rozmawiał z białoruskim dyktatorem i dlatego ma informacje istotne dla oceny tego, co dzieje się w tym kraju.
Czytaj więcej…