
Wczoraj, w środę 14 marca ok. godz 15:15, został uwięziony Adam Słomka, lider Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich oraz weteran walki o Niepodległość Rzeczpospolitej (1980-1993). Przed przekroczeniem bramy Aresztu Śledczego w Katowicach przez tego „więźnia sumienia” odbył się przy wejściu do tej jednostki penitencjarnej wiec solidarnościowy, pt. „Dość więźniów politycznych kasty”! Czytaj więcej…

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł


h strażników miejskich z Będzina (Śląskie) odpowie przed sądem za przyjmowanie łapówek w zamian za odstąpienie od ukarania mandatem. Według katowickiej prokuratury funkcjonariusze przyjmowali pieniądze i różne przedmioty od osób, które złamały prawo.