UWOLNIĆ ADAMA SŁOMKĘ!

Zastępca Naczelnego4

Wczoraj, w środę 14 marca ok. godz 15:15, został uwięziony Adam Słomka, lider Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich oraz weteran walki o Niepodległość Rzeczpospolitej (1980-1993). Przed przekroczeniem bramy Aresztu Śledczego w Katowicach przez tego „więźnia sumienia” odbył się przy wejściu do tej jednostki penitencjarnej wiec solidarnościowy, pt. „Dość więźniów politycznych kasty”!Niedawno wszystkie media informowały o kilkuminutowym zatrzymaniu podczas zakłócania wiecu smoleńskiego w Warszawie

Władysława Frasyniuka, a później o jego przewiezieniu do prokuratury celem przedstawienia zarzutów. Natomiast osadzenie w więzieniu lidera KPN-NIEZŁOMNI, więźnia politycznego PRL i b. parlamentarzysty Adama Słomki spotkało się właściwie z pełną medialną cenzurą.

Adam Słomka został skazany na wniosek prezydenta Będzina Łukasza Komoniewskiego (SLD) przez Sąd Rejonowy w Będzinie za wiec NIEZŁOMNYCH weteranów przeciw korupcji … prezydenta z SLD (zdefraudowano około 60-80 mln zł m.in. dla działaczy SLD w radach nadzorczych spółek komunalnych) oraz za wiec przeciw tablicy PPR w centrum miasta – na budynku tego sądu! Wiec uznano za nielegalny, bo nie należy protestować na… schodach urzędów! Socrealistyczny Urząd Miasta ma wielki betonowy podest przed wejściem.

W związku z medialną cenzurą tej istotnej dla opinii publicznej informacji w mediach publicznych grupa uczestników wiecu wsparcia dla uwięzionego Adama Słomki pod przewodnictwem Zygmunta Miernika udała się do siedziby TVP S.A. Oddział w Katowicach i około godz. 16:00 rozpoczęła okupację wejścia do tego oddziału publicznej spółki medialnej domagając się zniesienia cenzury. W efekcie negocjacji zostało zawarte porozumienie.

Kontakt w sprawie: Zygmunt Miernik, tel. 505 770 567

oprac. witalis

 1. Hans maskonur
  | ID: 98be3183 | #1

  Jego nie ma co aresztować, jego trzeba leczyć.

 2. edy
  | ID: 8b99788a | #2

  hans weź tabletkę i przespij sie na dywanie bo kanapa ci szkodzi

 3. Hans maskonur
  | ID: ccd44dfb | #3

  A Adaś leki bierze? Bo nie wygląda.

 4. Wziernik Cukiernik
  | ID: cda6e9f9 | #4

  Dożywotni immunitet dla Adama Słomki i jego grupy perfomerskiej! Dlaczego jeszcze im go nie przyznano? To skandal! Ręce precz od artystów!

Komentarze są zamknięte