
Dziś przed komisją ds. Amber Gold zeznawali byli funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Najpierw posłowie przepytywali Annę Fołtę-Nowacką, która w czasie funkcjonowania firmy małżeństwa P. pracowała w wydziale przestępczości gospodarczej gdańskiej KWP, a następnie jej szefa Macieja Zajdę. Trudno uwierzyć, słuchając ich zeznań, że to byli policjanci, którzy zajmowali się sprawą… Czytaj więcej…

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł
Na dzisiejszym posiedzeniu komisji ds. wyjaśnienia afery Amber Gold zakończyło się przesłuchanie Anny Fołta-Nowackiej, byłej policjantki z Komendy Wojewódzkiej w Gdański, która przyznała się, że w przeszłości pracowała w Służbie Bezpieczeństwa.
Marek Suski z PiS podczas dzisiejszego przesłuchania przed speckomisją sejmową do sprawy afery Amber Gold byłej funkcjonariuszki Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Anny Fołta-Nowackiej zapytał, czy pracowała w Służbie Bezpieczeństwa. Świadek potwierdziła! Komentarz Adama Słomki …

Do niezwykle ciekawej sytuacji dochodzi obecnie w obrębie funkcjonowania ZUS Opole. Otóż aby dodzwonić się do inspektoratu ZUS w Kędzierzynie-Koźlu trzeba się łączyć przez … Warszawę a właściwie Siedlce. I nie jest to żart prima aprilisowy. Nie jest to zresztą łatwe. Przez cały poniedziałek słuchałem skocznej muzyczki, tzw. „granie na czekanie” ostatecznie nie uzyskując połączenia.
– Ze zdecydowanym sprzeciwem środowisk patriotycznych spotkała się inicjatywa Sojuszu Lewicy Demokratycznej wzniesienia w Warszawie pomnika Ignacego Daszyńskiego –

– Wciąż można wysterylizować na koszt gminy swojego psa czy kota – informuje Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle. 
