3obieg.pl: Rządy PO-PSL to było strojenie żartów ze społeczeństwa

Autor Obywatelski2

Zlikwidoimages wsiwane w 2006 roku Wojskowe Służby Informacyjne były sowiecką agenturą w Polsce. Fakt ich likwidacji wcale nie oznacza zaprzestania działalności tej agentury. Sowiecka agentura poraża ilością agentów rozsianych po całym świecie. W Polsce agentura posiada własny „personel”  tajnych współpracowników. Faktycznie to sowiecka agentura rządzi Polską, a podległy jej „polski” rząd PO- PSL spełniał rolę chłopca na posyłki.

To już nie pycha i władztwo rządzą Polską. To zwykły strach rządzących, zważywszy, iż Moskwa, to starzy wypróbowani profesjonalni mordercy, czy to całych ludzkich grup, czy też na indywidualne potrzeby kraju rad. Co sowieci wyrządzili naszemu krajowi z ludobójstwem i agresją polityczną to fakty ogólnie znane. W imperialnej polityce Rosji carskiej i sowieckiej Polska jest odnotowana jako wróg śmiertelny. Rosjanom pomaga propaganda kremlowska. W dalszym ciągu przeciętny Rosjanin nic nie wie o ludobójstwie NKWD w Katyniu, lub zna tę zbrodnię, lecz w wykonaniu Niemców. Pozostałości działania osławionej komisji Burdenki tkwią w umysłach ludzkich  gangreną sowieckich zbirów w mózgach obywateli.

SOWIECKA AGENTURA  W POLSCE  POD OCHRONĄ KOALICJI PO – PSL

Propaganda Putina głosi, iż w latach 20. ub. wieku to Polacy mordowali jeńców bolszewickich w czasie wojny polsko-bolszewickiej . Sowieci oprócz mordów własnych komunistów, czy generalicji, zwanych czystkami stalinowskimi, mordowali również komunistów polskich. Zamordowali przecież Bolesława Bieruta agenta NKWD, Erichowi Honeckerowi przywódcy NRD wytoczyli proces o zdradę stanu etc.
Ostatnio Kreml zamordował Annę Politowską, Aleksandra Litwinienko, Anastazję Baburową,  Żelimchana Jandarbijewa, Natalię Estemirową, a w spisku z reżimowcami polskimi prezydenta RP w zamachu smoleńskim.
Symptomatyczne, iż niedługo po wizycie Tuska u Putina, premier Polski bał się wspomnieć o Katyniu, sam Putin go o to zapytał, na co podnóżek odpowiedział, że Katyniem nie zajmują się politycy. Portal kremlowskihttp://www.gazeta.ru/ określił Tuska – „Nasz człowiek w Warszawie”, a po jego wyjeździe nuklearne rakiety sowieckie zostały nakierowane na Polskę, pomimo uzgodnienia przez Tuska i Putina terminu festiwalu piosenki radzieckiej w Zielonej Górze, a „Komsomalskaja Prawda” napisała o dziadku Tuska, iż dobrowolnie zgłosił się do Wehramachtu.
Według Tuska: ” żarty się skończyły, PIS i to całe polskie bydło to polscy zdrajcy, nowa Targowica, sprzedająca Polskę, ośmielająca się domagać od sowietów  zwrotu polskiej własności, kadłuba samolotu, czy też czarnych skrzynek, czyli nie drażnić Rosji, bo może być wojna”.

ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY

Rządy PO – PSL to było strojenie „żartów” ze społeczeństwa. Tymi żartami była  m. in. wyprzedaż Polski, w tym gospodarki narodowej, sanatoriów, likwidacja polskich stoczni , krycie afer korupcyjnych, nadawanie odznaczeń państwowych zdrajcom narodowym, wojna z wolnością słowa, mordy polityczne, działalność  „służby” zdrowia – ergo – ilu Polaków do dzisiaj zmarło z powodu „refundacji” leków, walki z chorymi na cukrzycę i zamykania dostępu do chemioterapii chorym na nowotwory złośliwe, czy też milionowe zadłużenia polskich szpitali, placówek służby zdrowia, w tym ostatnio odkryta afera z zadłużeniem na 360 milionów złotych Centrum Zdrowia Dziecka. Ilu Polaków zamordowała Ewa Kopacz – Anioł śmierci – polski dr Mengele – Burdenko bis, swoją bandycką polityką „służby” zdrowia nikt jeszcze nie policzył? Ilu Polaków zamordował swoją kontynuacją służebną Bartosz Arłukowicz pospolity bandzior, a nie lekarz. Łaskawiec, kontynuator tej polityki zdrowotnej prof. Marian Zembala mordował polskie dzieci, odmawiając im leczenia. Ile polskich dzieci zginie na skutek starej polityki Po – PSL w czasie strajku pielęgniarek w Centrum Zdrowia Dziecka?
Trwa mord intelektualny potęgi narodu. Zamyka się oświatę, likwiduje polskie szkolnictwo, won społeczeństwu od historii własnego narodu. Głodówki? Taż to śmiech nad chichy. Kto się ze sługusów agenturalnych tym przejmuje. Pozdychajcie, o to przecież chodzi Moskwie i lokajom najemnym.

ZDYCHAJ NARODZIE HASŁO – SLUŻALCZE KOALICJI PO – PSL

Tak było w Katyniu – NKWD z Gestapo. Tak też na Wzgórzach Wuleckich we Lwowie, gdzie niemiecko – ukraiński batalion Nachtigall  – OUN – UPA zamordował 45 profesorów lwowskich wyższych uczelni z pięciokrotnym  premierem rządu II RP Kazimierzem Bartlem. Tak powstała Sonderaction Krakau zarodek śmierci fizycznej intelektualistów – mózgu narodu (listopad 1939 roku)profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

napisał: aleszuma, więcej na www.3obieg.pl

 1. wielbicielka prezesa
  | ID: f2cea45d | #1

  Pan redaktor zapomniał o Wołyniu?!

  – Zdychajcie polskie matki z dziećmi!
  – Zdychajcie księża!
  – zdychajcie nauczyciele i uczniowie!
  Sława Ukrainie!
  To hasło ciągle zywe i aktualne. Za rządów PIS, jak najbardziej

  http://www.kresy.pl/publicystyka,analizy?zobacz/jak-prawo-i-sprawiedliwosc-oszukalo-i-zdradzilo-kresowian

 2. wielbicielka prezesa
  | ID: f2cea45d | #2

  Pan aleszuma napisał o sobie
  ” Po prostu zwykly czlowiek”
  Ależ szanowny panie!
  Pan jest niezwykłym człowiekiem!
  Po co ta skromność!?
  Trzeba mieć przenikliwość na miarę pani Bławatskiej przedwojennej wróżki, by napisać takie słowa:

  Ostatnio Kreml zamordował Annę Politowską, Aleksandra Litwinienko, Anastazję Baburową, Żelimchana Jandarbijewa, Natalię Estemirową, a w spisku z reżimowcami polskimi prezydenta RP w zamachu smoleńskim”

  aleszuma trzeba posiadać pamięć kreta by nie pamiętać rządów AWS, podczas których sprzedano(?!) najwięcej przedsiębiorstw. AWS przepoczwarzyło się w PIS, przypomnę panu.
  Tu nie chodzi o Moskwę ile o inne stolice, o których wy głośno nie wspominacie.
  Od komuchów różnicie się tylko tym, że ci ruskich nie zapraszali, oni sami weszli, pozwolili im na to wasi „zachodni partnerzy”
  A wy jeździcie po obcych stolicach i błagacie o ich bagnety…. Podpisujecie ustawy niby antyterrorystyczne, w których dajecie przyzwolenie do strzelania do własnych Rodaków

  Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium, przedłożony przez ministra obrony narodowej.

  Do projektu ustawy wprowadzono wyraźne podstawy prawne, na podstawie których obce wojska będą mogły prowadzić operacje wojskowe (inne niż ćwiczenia) w czasie pokoju na terytorium Polski. W praktyce będą mogły udzielić wsparcia naszemu krajowi w razie konieczności podjęcia działań prewencyjnych, odstraszających lub wymagających użycia sił wysokiej gotowości na polskim terytorium lub w przestrzeni powietrznej naszego kraju.
  Brak słów by was kulturalnie ocenić

  Polecam:
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/czy-obce-wojska-sprowadzane-sa-do-polski-aby-chronic-zagrabiony-majatek-i-zlodziei-czy-zabrac-pozostaly-i-wymordowac-sprzeciwiajacych-sie/

Komentarze są zamknięte