Z okazji 90. rocznicy III Powstania Śląskiego, w imieniu Zarządu Koła Związku Górnośląskiego, serdecznie zapraszam do udziału we Mszy Świętej na Górze św. Anny w dniu 3 maja 2011 r. o godz. 16.00.
Po Mszy Św. – przemarsz pod pomnik, złożenie kwiatów i na zakończenie piknik koło Domu Pielgrzyma (w razie niepogody spotkanie w Domu Pielgrzyma). Czytaj więcej…

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł


![Sesja Rady Miasta Opola [fot. Andruch]](http://ngopole.pl/wp-content/uploads/2011/04/sesja-rady-miasta-opola.jpg?w=150)

![Autobusy MAN dla MZK [fot. G. Bieniarz]](http://ngopole.pl/wp-content/uploads/2011/04/img_0352.jpg?w=150)

