Subiektywny przegląd tygodnia: atrakcyjny Kazimierz, a RZ nie chce rozmawiać z PiS

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Z Opola

Chłopaki w Loży Radiowej nadawanej w Radio Opole, wspaniale doładowali Leszkowi Millerowi. Cytując wypowiedz Millera, o małpie z której pochodzi PO i PiS, redaktor Zbigniew Górniak powiedział, że Miller pochodzi od „Małpy PZPR”, czerwonej małpy. Teraz zaproście do programu Tomasza Garbowskiego i doładujcie mu, że jest dzieckiem matrioszek!

Opole wybuduje najdroższy basen w regionie. Będzie on kosztował ponad 50 mln złotych! Dobrze, że nie rządzi już ekipa Leszka Pogana, wtedy spokojnie wpadłoby im 20% tej sumy.

Poseł Węgrzyn powraca. Ale, zasadniczo czy gdzieś poszedł? Walczy do upadłego o swój polityczny byt. Przepraszał, kajał się, jeszcze raz przepraszał i udało się. Podobno pozostanie w PO, ale nie ma co liczyć na start z list Platformy Obywatelskiej w najbliższych wyborach. Spokojnie moi drodzy! Za miesiąc, Robciu wybiega miejsce na liście, a jak przyjdzie do zatwierdzenia pozycji, to będzie w pierwszej piątce. Donald potrzebuje takich graczy. Wtedy jest prawdziwym wodzem, dzikiego stada.

Wszystko przez ten PiS. Prezydent Ryszard Zembaczyński stwierdził, że z PiS nie ma co dyskutować, wręcz szkoda czasu. Opolanie, szkoda naszego czasu. Miasto pod wodzą Ryszarda, może i robi się ładne, jednak czy ktoś kiedyś był szczęśliwy w złotej, pustej i smutnej klatce?

PiSowcy chcieli udzielić wsparcia mieszkańcom dzielnicy Groszowice, gdzie mieści się noclegownia dla bezdomnych. Mieszkańcy apelowali na spotkaniach z radnymi, że w dzielnicy jest niebezpiecznie. Co na to PO? Gdzie tam jest niebezpiecznie? Jak nietrzeźwych wozi się radiowozami… Nic tylko dawać w banię i taksówką policyjną do domu!

Swoją drogą PiSowcy robią tyle zamieszania na sesjach Rady Miasta. Ciągle jakaś inicjatywa, ciągle jakieś pomysły. To coś z przedszkolem, żłobkiem, autostradą, parkingami, noclegownią itd. Nie może sobie na spokojnie radny PO przyjść na sesję, posiedzieć, zjeść, zgarnąć dietę na koniec i do domu. No szok normalnie!

Z Kraju

Minister finansów Jacek Rostowski powiedział, iż nigdy nie słyszał, aby ktoś z PSL poprosił o obniżenie akcyzy paliwowej. I nie ważne jest, że w wielu wypowiedziach Waldemar Pawlak to mówił, Kłopotek to mówił, mało tego – nawet Minister Siwiec to mówił. To wszystko jest mało, bo Jacek nie słyszał.

Swoją drogą Minister Rostowski to klawy chłop! Podczas głosowania za odwołaniem go ze stanowiska, przytaczano przykłady, jak polskim rodzinom jest trudno zawiązać koniec z końcem. Minister śmiał się wtedy do łez. Klawo, normalnie ubaw po pachy! Tak samo ja się będę śmiał się, kiedy koniec końców Rostowski wyleci ze stanowiska.

Adam Szejnfeld to mój nowy lider PO. Chłop kombinuje jak koń pod górę. Mało mu sejmowego wynagrodzenia, więc pewnie skubie gdzieś na boku w budowlance. Na komisję Przyjazne Państwo zaprosił swojego szefa z branży budowlanej. Poznali się podobno z Facebooku – Adam wzruszył go swoimi tekstami. Oto jeden dla przykładu: „Rany, co teraz będzie? Co na to PiS???? – 5 maja w Kaliningradzie odbędzie się spotkanie szefów dyplomacji Polski, Rosji i Niemiec” – można oszaleć od czytania refleksji Posła Szejnfelda.

Przeczytałem wywiad z „atrakcyjnym” Kazimierzem Marcinkiewiczem, który ukazał się w tygodniku „Uważam Rze”. Ludzie, czytaliście? Czy ktoś może mi powiedzieć, że rozumie byłego premiera? Raz mówi tak, potem wspak i na opak przy okazji… Widać solidną szkołę młodej Izy. To ona zapewne nauczyła Kazia popierać Tuska i sadzić głupoty na temat Premiera Kaczyńskiego. Ogólnie prowadzący wywiad bracia Karnowscy wykazali większy poziom wiedzy, niż Kaziu…

Autor: Łukasz Żygadło

 

 

 1. anty-POstkomunista
  | ID: ccd2ddd0 | #1

  Marcinkiewicz w Wywiadzie dla tygodnika „Uważam Rze” przedstawił się jako 3 osoby:

  1- odpowiadał jakby przez 4 ostatnie lata zanjdował się na bezludnej wypsie- Rozbitek

  2 – odpowiadał jakby należał do Młodych Demokratów – przepraszam do Młodych POstkomunistów- tak brzmi POprawnie

  3 -odpowiadał jakby się czegoś naćpał – Może Rudy 102 załatwił mu jakiś Dobry Stuff

  Weselny Grajek Robercik złapie jeszcze pewnie 2 lub 3 POzycję na listach POstkomunistów z KK

 2. anty-POstkomunista
  | ID: ccd2ddd0 | #2

  Kabarety wyszydzają POstkomunistów i ich tępą propagandę straszenia PiSem

  http://www.youtube.com/watch?v=4y551onDohU

 3. Viva
  | ID: 20776e3c | #3

  Ten przegląd jest zajefajny!!!

Komentarze są zamknięte