Sąd Okręgowy w Warszawie odrzucił wnioski obrony o przerwanie procesu z uwagi na stan zdrowia komunistycznych generałów!

Zastępca Naczelnego1

Fot. za @SlomkaKPN/TT

Wczoraj na proces „komunistycznych zbrodniarzy, generałów Służby Bezpieczeństwa: Władysława Ciastonia i Józefa Sasina” przed Sądem Okręgowym w Warszawie zaprosił za pośrednictwem mediów społecznościowych znany działacz niepodległościowy, Adam Słomka.

Proces dotyczy zbrodni komunistycznych – będących zarazem zbrodniami przeciwko ludzkości. 22 lutego 2018 roku Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów skazał w/w oskarżonych o bezprawne wcielenie w stanie wojennym działaczy opozycji w PRL do Wojskowych Obozów Internowania na symboliczne kary – jeżeli brać pod uwagę śmiertelne ofiary mrozów działań obu zbrodniarzy. W dobie rekomunizacji, zapraszam wszystkich patriotów na rozprawę w Sądzie Okręgowym w Warszawie – znanym z ochrony przed odpowiedzialnością karną totalitarnych zdrajców”

– pisał w zaproszeniu lider KPN-Niezłomni.

ZOBACZ KOMENTARZ OFIAR

 

Na salę rozpraw przybyło wielu weteranów opozycji z czasów PRL. Sąd Okręgowy w Warszawie odrzucił wnioski obrony o przerwanie procesu z uwagi na stan zdrowia sądzonych. Wyrok zostanie ogłoszony 19 listopada. Czy komunistyczni generałowie zostaną skazani?

Oczekujemy, że zbrodniarze komunistyczni w dniu ogłoszenia prawomocnego wyroku zostaną wyprowadzeni wprost z sali rozpraw do jednostki penitencjarnej. Dosyć kpin z Polski i Polaków”

– skomentował NGO pod salą rozpraw po zakończeniu procesu Adam Słomka.

 

Piotr Galicki

 

  1. Konrad
    | ID: d29edbdf | #1

    To proszę wskazać te ofiary obozów internowania. Nazwiska. Akta IPN

Zasybskrybuj źródło komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.