Już jutro o 15.30 przy Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu (ul. Strzelców Bytomskich 1) rozpocznie się inscenizacja historyczna poświęcona Żołnierzom Wyklętym.
– Planujemy ambitny scenariusz, będą sceny pobicia i trochę krwi – opowiada Jan Nałecz Czytaj więcej…

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

![Nysa_Bazylika Św. Jakuba [fot. T.Kwiatek]](http://ngopole.pl/wp-content/uploads/2011/03/nysa_bazylika-c59bw-jakuba2-225x300.jpg)

