Zimowej Giełdy Piosenki coraz bliżej

Autor Obywatelski

zimowa_gielda_piosenkiTegoroczna edycja Zimowej Giełdy Piosenki odbędzie się 19 marca. Jej gwiazdą będzie Mela Koteluk, która oprócz swoich utworów zaprezentuje kompozycje Wojciecha Młynarskiego, któremu poświęcona jest jubileuszowa odsłona tego wydarzenia.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 w Studenckim Centrum Kultury. Dziesięć zespołów, które zakwalifikują się do Wielkiego Finału wystąpią przed opolską publicznością i będą walczyć o laur w postaci Złotego Wiatraka.

W dotychczasowych eliminacjach zwyciężyły następujące zespoły : Grzeczni Chłopcy, Pompa Dur i Nandu z Warszawy, Chill-e-motion i Meeow z Krakowa, Ponad Chmurami i Mitochondrium z Poznania oraz Yummy Mummy z Puław.

W skład jury Zimowej Giełdy Piosenki będą wchodzić Jarosław Wasik, Natalia Grosiak, Jan Poprawa, Maciej Kochański oraz przedstawiciele Domów Kultury z Opolszczyzny.

Wejście na Wielki Finał jest całkowicie bezpłatny. W celu zdobycia biletu należy udać się do sali nr. 15 w Studenckim Centrum Kultury, w godzinach od 8:00 do 16:00. Jedna osoba może odebrać tylko jedną wejściówkę.

W każdy poniedziałek od 20:00 do 22:00 na antenie Radia Sygnały odbywają się eliminacje. W tym czasie każdy może oddać głos na swojego faworyta.

Organizatorami Zimowej Giełdy Piosenki są Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego oraz Studenckie Centrum Kultury.

Inf.pras. red

Komentarze są zamknięte