POKiN popiera polską mistrzynię świata w windsurfingu Zofię Klepacką

Zastępca Naczelnego

Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie popiera polską mistrzynię świata w windsurfingu i wielokrotną mistrzyni Europy Zofię Klepacką w wyrażonym przez nią sprzeciwie wobec wprowadzania edukacji seksualnej opartej o standardy WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).

Musimy bronić niewinności naszych dzieci. Popieramy jej sprzeciw wobec promocji środowisk LGBT w szkołach. To program, który upadla dzieci. Podpisanie przez Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT doprowadzi do indoktrynacji dzieci i rozpowszechnienia dewiacji seksualnych oraz innych wynaturzeń.

Zofia Klepacka broni tradycyjnej rodziny, propaguje wartości patriotyczne i przypomina trzy podstawowe dla Polaków wartości: Bóg, Honor i Ojczyzna. Przeciwko tym tradycjom i wartościom występują genderowi następcy komunizmu próbując narzucić wszystkim swój zboczony obraz świata. Żądają represji wobec jednej z najlepszych polskich sportsmenek. Żądają odebrania jej medali i pozbawienia miejsca w kadrze narodowej.

Nadszedł czas, aby przypomnieć sodomitom, że są tylko tolerowani, a ich styl życia nie jest powszechnie akceptowany. Są oni zdecydowaną mniejszością i nie pozwolimy na narzucanie nam propagowanego przez nich zdegenerowanego systemu wartości.

Apelujemy do prezesa Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej profesora Leszka Żukowskiego, aby zaczął się w końcu zajmować tym, co jest podstawowym celem działalności kierowanego przezeń stowarzyszenia, czyli dobrem Rzeczypospolitej Polskiej. Uderzanie w takie osoby jak pani Zofia Klepacka, czy prezes Okręgu Warszawa-Wschód Mirosław Widlicki nie świadczy dobrze o nim. Prezes Żukowski powołuje się przy tym na statut Związku. Zapomniał, że stosunkowo niedawno bronił przed usunięciem z ŚZŻAK byłego sekretarza komunistycznej partii, a także tajnego współpracownika komunistycznych służb specjalnych, a byli oni członkami najwyższych władz Związku. Odpowiadając na te zarzuty twierdził zaś, że statut jest bez znaczenia, bo oni zostali wybrani przez Zjazd.

Teraz, gdy jeden z Okręgów uhonorował wybitną patriotkę, statut stał się naraz bardzo ważny jako narzędzie do zwalczania prezesa tego Okręgu. Ciśnie się na usta pytanie, jaki system wartości reprezentuje Leszek Żukowski. ŚZŻAK, który powinien być poważnym głosem sumienia Narodu Polskiego milczy, kiedy politycy opozycji opluwają Polskę za granicą, kiedy LGBT niszczy podstawy państwa.

Naszym celem jest obrona Zofii Klepackiej, ale równocześnie zwracamy się do naszych kolegów ze ŚZŻAK, aby zastanowili się, czy prezes Żukowski rzeczywiście dobrze realizuje cele Związku.

Przewodniczący Porozumienia

Małgorzata Janiec

Sekretarz Porozumienia

Edward Wilhelm Jankowski

Kraków, 13 czerwca 2019

Komentarze są zamknięte