Opole: klub prezydenta Arkadiusza Wiśniewskiego w Radzie Miejskiej uległ wzmocnieniu

Zastępca Naczelnego1

Klub prezydenta Arkadiusza Wiśniewskiego w Radzie Miejskiej uległ wzmocnieniu. Dołączył do niego dzisiaj Piotr Mielec – informuje Radio Opole.Piotr Mielec do tej pory był radnym niezależnym. Wcześniej związany był z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, z którym rozstał się w połowie marca. Swoją decyzję ogłosił dzisiaj na szczycie tzw. Górki Śmierci na osiedlu Armii Krajowej – podało Radio Opole.

– Mamy ze sobą wiele wspólnego, mieszkaliśmy na jednym osiedlu, na studiach rozpoczęliśmy działalność polityczną – powiedział Mielec o Arkadiuszu Wiśniewskim – Przyglądałem się działalności prezydenta i krokom, które podejmuje na rzecz miasta i nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że przez ostatnie cztery lata Opole się rozwinęło. Widać to dookoła, choćby przez liczbę inwestycji – dodał radny.

Mielec zadeklarował także poparcie dla urzędującego prezydenta w najbliższych wyborach samorządowych, jeśli ten będzie starał się o reelekcję.

oprac. W.S

  1. As przestworzy
    | ID: e8847df3 | #1

    I Mielec i Wiśniewski są z „lewej strony”, więc się skumali. Może w końcu Wiśniewski przestanie się podpinać pod PIS, bo to żenująca ściema.

Komentarze są zamknięte