CBA NGO: Nowi ministrowie Lance Armstrong, Chuck Norris i Jean Claude van Damme

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Chuck_kredyt-gotowkowy_tylko-razPremier Kopacz zaskoczyła wszystkich Polaków – postawiła na prawdziwe gwiazdy. Na cztery miesiące przed złożeniem urzędu powołała gwiazdy światowego formatu i znane wszystkim z ekranów telewizora. Z Jean Claude van Damme spotkała się podczas ostatniej wizyty w Brukseli ten znany aktor jest Belgiem z pochodzenia i akurat przechodził przez gmach Komisji Europejskiej. – Czy obejmie Pan tekę ministra konstytucyjna w rządzie RP mamy wakat – zapytała. – Ostatnio mało ciekawe role gram czemu nie, znam się dobrze na sporcie szczególnie na krwawym sporcie – odrzekł bez wachania Michałowi Kamińskiemu, który tłumaczył Kopacz.

Piszemy o najnowszych nominacjach w rządzie. Premier Kopacz do ostatniej chwili negocjowała ministerstwa. Lance Armstrong ostatecznie wziął zdrowie, po wielu przejściach z dopingiem  ma dopracować nową listę leków refundowanych.

Chuck Norris zapytany przypadkiem w Warszawie podczas kręcenia najnowszej reklamy dla znanego hiszpańskiego banku w Polsce, zgodził się na koordynację służb specjalnych. Ma przyjeżdżać raz w miesiącu przy okazji kręcenia reklam i robić odprawy z udziałem szefa CBA i Stowarzyszeniem Pro Civili.

Czy to niewybredny żart? Piszcie więcej w komentarzach.

cbango

  1. ja
    | ID: af1105a1 | #1

    Chciałem wiedzieć co to za pomyleniec napisał ten artykuł.
    Na dole nie ma żadnego podpisu :(

Komentarze są zamknięte