Premier Kopacz na konferencji prasowej w KPRM przedstawiła nazwiska nowych ministrów i wiceministrów. Marian Zembala – resort zdrowia, Andrzej Czerwiński – resort skarbu, Adam Korol – resort sportu – to nowi ministrowie w rządzie Ewy Kopacz. Anna Ewa Nemś została wiceministrem gospodarki, Dorota Niedziela – wiceministrem środowiska. Marek Biernacki został koordynatorem ds. służb specjalnych
tk, 300polityka

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

Trumne trzeba kupić, bo minister zdrowia nic nie zmieni. Kopacz zepsula sluzbe zdrowia Ale ona i ministrowie maja własne kliniki,