2 kwietnia 2005 roku o godzinie 21:37 świat obiegła wstrząsająca wiadomość. Do Królestwa Niebieskiego, po długiej i męczącej chorobie, został powołany sługa Boży Jan Paweł II.
Doskonale pamiętamy ten smutny moment, łączący przez jedną krótką chwilę Polaków w poczuciu ogromnego żalu. Czytaj więcej…

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł
![Koszulki [gorole raus]](http://ngopole.pl/wp-content/uploads/2012/04/71ee02d8ddd2008a6b67937d9084ba672-270x135.jpg)






