Marsz dla Życia w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska5

Z wielką radością piszę ten krótki tekst. Moje serce jest naprawdę szczęśliwe i wręcz wzruszone. Mam niebywałą przyjemność, aby ogłosić, że pod patronatem Niezależnej Gazety Obywatelskiej odbędzie się w naszym mieście Opolu I Marsz dla Życia i Rodziny. O dokładnym przebiegu i dacie tej imprezy będziemy informować na bieżąco. O błogosławieństwo tego dzieła zwrócimy się do Naszego Ordynariusza JE Księdza bpa Andrzeja Czaji. Jak wszyscy wiemy, nasze miasto jest pod względem promocji życia naprawdę do tyłu porównując inne miasta Polski. Rok 2011 był zdecydowanie rokiem przełomu jeśli chodzi o marsze i różnego rodzaju inicjatywy patriotyczne.Pragniemy jednak, by ten Marsz był wyjątkowy, bowiem i jego idea jest najwyższej rangi. Będziemy bowiem chcieli pokazać prawdę na temat Życia, przeciwstawić się morderstwom dzieci nienarodzonych i pokazania, że normalna rodzina to związek mężczyzny i kobiety.

Tym razem zapraszamy do udziału w nim wszystkich katolików oraz ludzi dobrej woli opowiadających się za Życiem. Nie będzie miał on charakteru patriotycznego, będzie radosnym zamanifestowaniem rodzin z dziećmi, ale zarazem nie zostanie przemilczana prawda na temat wielkich lobby homoseksualnych i aborcyjnych, które godzą w godność człowieka i podstawowe fundamentalne wartości. Zapraszamy już dziś wszystkich chętnych do propagowania i mówienia o tym wydarzeniu. Niech Opole pokaże , że jest miastem proliferskim. Pokażemy, że jesteśmy społeczeństwem sprzeciwiającym się cywilizacji śmierci oraz twardo stojącym na straży wartości rodzinnych. Przyszedł już czas by obudzić się z letargu i pokazać odważną twarz. Tak jak napisałem powyżej, nie chcemy mieszania tu polityki. Zapraszamy wszystkich kto chce pokazać przywiązanie do życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Chcielibyśmy żeby przyszli na Marsz ludzie różnych stanów i zawodów, liczymy również na udział mniejszości, serdecznie zapraszamy też Ślązaków. Ten Marsz ma za ideę wzniesienie się ponad podziałami, poglądami patriotycznymi czy jakimikolwiek innymi. Jeden cel, który sobie stawiamy to obrona Życia i Rodziny. Wiemy jak bardzo pod płaszczykiem wolności deptane są bliskie naszemu sercu wartości. Szatan nie śpi, czuwa wciąż i nadal chce godzić w Rodzinę poprzez swoich ludzi, ustawy i liberalizm.

Odważnie wyjdźmy na ulice naszego miasta z transparentami, z kulturą i głośmy Prawdę. Tylko od nas zależy jak będzie wyglądała przyszłość Rodziny w społeczeństwie, jak będzie wyglądała Ojczyzna, gdy upadnie największa instytucja miłości jaką jest związek małżeński. I co to za Państwo zabijające swoich obywateli. Nie ostoi się długo. Nie będę się skupiał na tym ile dzieci jest mordowanych każdego dnia podczas aborcji itd. To można przeczytać na wielu profesjonalnych stronach zajmujących się ta problematyka. Chcę i bardzo pragnę , abyście to Wy, drodzy Opolanie wzięli w swoje ręce odpowiedzialność za tych, którzy są bezbronni i nie mogą za siebie zadecydować. Cała Polska wyszła na ulice z powodu ograniczenia wolności w internecie. To dowód, że w polskim społeczeństwie tkwi duży potencjał. Ale czy sprawa Życia nie jest stokrotnie ważniejsza? Będę opisywał przygotowania i wszystko wyjaśnię wkrótce. Jest też w zamyśle pewien pomysł, ale to już w następnym tekście…

http://www.facebook.com/events/262708800475820/

 

Autor: Marek Kuryło

 1. Andy
  | ID: dbf36b2c | #1

  Popieram w 100% i podziwiam was. Nie ustawajcie!

 2. | ID: 222d885b | #2

  Popieram tę akcję!
  Trzeba chronić miłość ludzka!
  Miłość to pojęcie uniwersalne i musi trwać z ludźmi albo wśród ludzi po wieczne czasy!
  Wydarzenie w Sosnowcu przeraziło mnie!
  Zło opętało człowieka!
  Śmierć!
  A malutka Magda cieszyła się,że żyje! Że żyje!-słyszycie!
  Tam,gdzie brak religii,Boga,wynaturzenia ciągle będą,niestety!
  Boże zmiłuj się nad nami!
  Trudno mi zapomnieć tę śmierć dziecka!
  To jest śmierć budząca grozę!Grozę!

 3. Tars
  | ID: 59d3d55e | #3

  POPIERAM SERDECZNIE
  Czas najwyższy rozpocząć kontrofensywę w imię Boga w Trójcy Jedynego

 4. kinia
  | ID: 7d721f77 | #4

  super akcja, popieram

 5. Ewelina
  | ID: bf50f98c | #5

  Akcja rewelacyjna – KONTRA do lewackiego palikota.

Komentarze są zamknięte