Raport Państwowej Inspekcji Pracy

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Według nowego raportu PIP opolscy pracodawcy mają wiele za skórą. Jak pokazują badania w naszym regionie głównym problemem jest terminowość wynagrodzeń. Z tego tytułu do opolskiego oddziału PIP przychodzi najwięcej skarg i zażaleń. Kolejnym problem to przekraczanie niepłacenie pracownikowi za wykonane nadgodziny oraz przekraczanie uprawnień pracodawcy.

Państwowa Inspekcja Pracy w Opolu zaprasza wszystkie osoby na bezpłatne porady z zakresu prawa pracy do swojej siedziby przy Pl. J. Piłsudskiego 11A. Porady udzielane są również pod numerem telefonu 77- 47 00 900.

Oprac. ŁŻ

 1. Vendetta
  | ID: a2fcffa2 | #1

  BARDZO DOBRZE PANIE ŁUKASZU – PROSZĘ O WIĘCEJ TAKICH ARTYKUŁÓW. TO WIĄŻE SIĘ BEZPOŚREDNIO Z ŻYCIEM LUDZKIM – PONIEWAŻ ŻYJEMY NA TAKIM POZIOMIE NA JAKI NAS STAĆ. POLSKI PRYWACIARZ TO ZAZWYCZAJ ZŁODZIEJ , SKNERA, MENDA , WYZYSKIWACZ – BRAKUJE MU TYLKO HITLEROWSKIEGO WĄSA.

  NIC ZATEM DZIWNEGO ŻE KAŻDY PCHA SIĘ DO PAŃSTWOWEJ PRACY (SPÓŁKI SKARBU PAŃSTWA I INSTYTUCJE PAŃSTWOWE) GDZIE 13 PENSJA I „WCZASY POD GRUSZĄ” SĄ RZECZAMI NORMALNYMI.
  Złodziej prywaciarz nigdy nie da pracownikowi 13 pensji – bo jak już ją da, to córce lub synowi drugiego domu nie wybuduje ! ! ! ! ! ! !

  Wystarczy przyrównać Poziom życia polskich prywaciarzy do poziomu życia prywaciarzy z państw w innych państwach Europejskich.
  W demokratycznych państwach Europejskich prywaciarz zarabia 4 krotność płacy pracownika.
  Np w Danii Przeciętny pracownik fabryki zarabia 1350 Euro na miesiąc, właściciel Fabryki 4800-5000 Euro na miesiąc.
  W POLSCE SĄ FABRYKI,FIRMY, KTÓRE ROKROCZNIE ! ! ! ! ! ! ! PRZYNOSZĄ WIĘKSZE DOCHODY I WIĘCEJ SPRZEDJĄ ,EKSPORTUJĄ ,ALE NIESTETY PRACOWNICY OWYCH ZAKŁADÓW PRACY NIC Z TEGO NIE MAJĄ.
  ZŁODZIEJ PRYWACIARZ PROSZONY O PODWYŻKĘ MÓWI ” JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO DROGA WOLNA, JEST 100 NA TWOJE MIEJSCE”
  OCZYWIŚCIE JEST TO PRYMITYWNY TEKST PRYMITYWNEGO ZŁODZIEJA.

  Precz z kapitalizmem ,precz z fundacją Lewiatan.

  KOCHAM PAŃSTWOWĄ INSPEKCJĘ PRACY – GDYBY NIE ONA TO KIEROWNICY W FABRYKACH Z BATAMI PO HALACH BY CHODZILI – BRZMI TO ŚMIESZNIE ALE TAKA JEST PRAWDA.
  KOCHAM PAŃSTWOWĄ INSPEKCJĘ PRACY – PONIEWAŻ ZAWSZE MOŻNA ZGŁASZAĆ PISEMNIE I ANONIMOWO SKARGI NA POLKICH „ZŁODZIEJI”.

  POLACY NAZYWAJĄ ZŁODZIEJAMI DWIE RZECZY :

  1 – PO
  2 – PRYWACIARZY

  P S SĄ TAKŻE DOBRZY PRYWACIARZE ,KTÓRZY SĄ CHWALENI PRZEZ PRACOWNIKÓW ,ALE NIESTETY NIE JEST ICH ZA WIELU – OKOŁO 22%-25%.

Komentarze są zamknięte