Subiektywny przegląd tygodnia: zamach w Norwegii, a w Opolu radni dostaną iPady

Niezależna Gazeta Obywatelska7

Z Opola
MZD ma wykonywać pracę na drogach nocą. Apeluje o wyrozumiałość, bo oczywiście będzie głośno. Biedni pracownicy i firmy, które będą prace wykonywać. Przyszedł taki Karbowiak i  wziął wszystkich do roboty. Czy ostatnie pochwały dla instytucji podległej Prezydentowi Zembaczyńskiemu, nie pokazują faktu, że gdy dzieje się dobrze, to NGO chwali?

Radni dostaną iPady. Pomysł rzucił Roman Ciasnocha. Roman wreszcie coś wymyślił. Gromkie brawa dla Romana!!

Prezydent Zembaczyński uważa, że 8 lat to wystarczająco długi okres pracy pracownika. Dlatego zwolnił kilka osób. Sam jednak będzie urzędował lat 12 na jednym stanowisku. Hipokryzja góruje. Wszak to z woli wyborców prezydent.

Jednak jeżeli to PO ponosi odpowiedzialność za miasto, to partia jest winna braku inwestycji w mieście. Platforma ponosi odpowiedzialność za to, że nikt nie chce postawić tu fabryki, rozpocząć produkcji. Panie Prezydencie może czas odejść? Wyborcy stracili do Pana zaufanie.

Z Kraju

Lwica Lewicy Aleksandra Jakubowska została skazana za dawną już sprawę, czyli słynne słowa „ i czasopisma”. Podobno ktoś na facebooku założył fan club Pani Aleksandry. Postać wielobarwna trzeba przyznać, ale żeby zaraz fan club?

Iwona Schymalla zrezygnowała z funkcji dyrektora TVP1. Podobno chodzi o to, że za mało telewizyjna jedynka pokazuje Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Czy można to jeszcze komentować? Można! Bo dzień później Iwonka oznajmiła, że jednak zostaje. Rozumiem, że negocjację odbyły się w sposób tajny. Tylko dziennik Fakt ma przecieki, iż więcej ma być również Pierwszej Damy w TVP.

Wicepremier Pawlak pogania Premiera Tuska w kwestii raportu. Mam pewne obawy, że po wyborach to Premier Tusk pogoni Pawlaka. Zresztą, co ja piszę? Przecież to PiS wygra wybory! Czyli panowie Pawlak i Tusk, pobawią się w berka na Sejmowych korytarzach.

Jednak będą bilbordy i spoty reklamowe. Tak orzekł TK. Premier Tusk, któremu zrobiło się żal publicznych pieniędzy, był fałszywie smutny w trosce o podatników. Zapomniał dodać iż porównywalne sumy, jego partia wydaje na doradztwo PR typu Igor Ostachowicz.

Pomódlmy się wszyscy za Ofiary zamachów w Norwegii. Za dusze wszystkich niewinnych ludzi, którzy zginęli z rąk oprawców.

Autor: Łukasz Żygadło

 1. Polak
  | ID: f4725452 | #1

  W Polsce także miała miejsce podobna masakra w Łodzi.
  Oszalały z nienawiści Ryszard C zabił jednego członka PiS,drugiego ranił.
  Najdziwniejsze jest to że ciężko jest ukarać tego furiata,sprawy ,procesy etc. wszystko jest przesuwane.
  Polityka Platformy Obywatelskiej to przede wszystkim polityka nienawiści i opluwania Demokracji.
  Dzisiaj bardzo żałuję że zagłosowałem na to nieszczęsne i żałosne PO w 2007 roku.

 2. tylko nie pis
  | ID: c0cda777 | #2

  Polityka Platformy Obywatelskiej to przede wszystkim polityka nienawiści i opluwania Demokracji.????????????????? to chyba opis PiSu jak ulał Macierewicza Kaczynskiego Ziobry.. Kaczynski do dzis sie msci bo ludzie woleli Komorowskiego i w tym swoim malym mozgu nie umie tego zaakceptowac.. ale kazdy wie ze Kaczynski potrzebuje lekarza

 3. tylko nie pis
  | ID: d90c6082 | #3
 4. tylko nie pis
  | ID: d90c6082 | #4

  Niezależna Gazeta Obywatelska???? kto wymyślił tak głupi tytuł tej gazety??? piszą do niej ludzie PiSu więc jaka niezależna??? i nic nie piszą o swojej partii ciekawego dlaczego??? bo Jaruś by się wkurzył???? ale on jest jak Bóg dla takich ludzi no i jest nieomylny!!! co za bzdura!!! na szczęście niedługo wybory i Jaruś poniesie klęskę i może w końcu odejdzie

 5. tylko nie pis to debil
  | ID: 1ae90123 | #5

  tylko nie pis, ty jesteś gorzeń niż debil

 6. prezes premier j.k.
  | ID: 1e4c100d | #6

  tylko nie pis to debil.. nawet nie wiesz co to znaczy debil i naucz się pisać analfabeto bo word sam poprawia błędy więc może skorzystaj albo wróć do podstawówki głąbie.. masz coś z jarusia podobny bogaty sposób wypowiedzi.. brawo

 7. prezes premier j.k.
  | ID: 1e4c100d | #7

  aha i zobaczymy po wyborach kto będzie debilem

Komentarze są zamknięte