Z Opola
MZD ma wykonywać pracę na drogach nocą. Apeluje o wyrozumiałość, bo oczywiście będzie głośno. Biedni pracownicy i firmy, które będą prace wykonywać. Przyszedł taki Karbowiak i wziął wszystkich do roboty. Czy ostatnie pochwały dla instytucji podległej Prezydentowi Zembaczyńskiemu, nie pokazują faktu, że gdy dzieje się dobrze, to NGO chwali? Czytaj więcej…
Archiwum
Archiwum dla 23/07/2011
Dlaczego warto przyjść na promocję książki „W hołdzie Narodowym Siłom Zbrojnym”
2
Mam to szczęście, że kolega Tomasz Greniuch sprzedał mi już przed poniedziałkową promocją książkę wydaną niedawno przez ONR „W hołdzie Narodowym Siłą Zbrojnym”. Wciąga, wzbudza emocje, zmusza do myślenia, a przede wszystkim cieszy, że są w Polsce młodzi ludzie, którym nie jest wszystko jedno, którym zależy na losie Ojczyzny. Słowo wstępu o dziejach Narodowych Sił Zbrojnych autorstwa Adama T. Witczaka wyjaśnia Czytaj więcej…

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł