Była ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher, wypowiedziała się na temat relacji prezydenta Donalda Trumpa z polskim rządem i prezydentem.
Georgette Mosbacher, była ambasador USA w Polsce, przekonuje, że obecnie Polska jest najważniejszym partnerem USA w Europie. "Biały Dom udowodnił to tym, że Donald Trump spotkał się z nowym polskim prezydentem już dwa razy w ostatnim czasie. To się rzadko zdarza. Prezydent Trump ogłosił, że USA nie wycofają żadnych żołnierzy z Polski, chociaż zamierzają rozważyć zmianę pozycji i zmniejszenie niektórych oddziałów w Europie. Ale nie w Polsce" – mówi w rozmowie z "Faktem".

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł