Bielsko-Biała: Kandydatka do Senatu z ZChR Monika Socha-Czyż do posła Nowej Lewicy Przemysława Koperskiego: Tzw. „ETS 2” uczyni z obywateli UE „białych murzynów”!

Zastępca Naczelnego

Monika Socha-Czyż (ZChR), Przemysław Koperski (Nowa Lewica)/fot. FB/klub-lewica.org.pl/

„Chcemy zrobić transformację energetyczną w Polsce. Chcemy, żeby źródła energii były rozproszone.” – oświadczył w wywiadzie dla portalu bielsko.biala.pl poseł Nowej Lewicy Przemysław Koperski. – Pan Koperski ma zastrzeżenia do określenia „murzyn” i z powodu jego używania przerwał wywiad dla wPolsce.pl. Panie pośle, przecież unijna dyrektywa, tzw. Europejski System Handlu Emisjami 2, przyjęty w lipcu przez Parlament Europejski uczyni z obywateli UE „białych murzynów”. Akurat w lipcu byłam na sesji Parlamentu Europejskiego w Strasburgu i nie zaobserwowałam, aby towarzysze Leszek Miller czy Włodzimierz Cimoszewicz głosowali przeciwko planom zubożenia Europejczyków przez wprowadzenie ETS 2. Nie wiem, co w lipcu robił poseł Koperski, ale jego publicznego protestu w sprawie wprowadzenia kolejnej wersji Europejskiego Systemu Handlu Emisjami  też nie odnotowałam. Co on zawiera? Posłużę się tutaj cytatem z wypowiedzi prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, eurodeputowanego VI kadencji, a dziś kandydata do Senatu RP z okręgu ostrołęckiego, dr. Bogusława Rogalskiego: „W roku 2024 wejdzie w życie obowiązkowy system podziału budynków na klasy energetyczne od „A” do „G”. Każdy z nas będzie miał oznaczony swój dom czy mieszkanie wspomnianym symbolem klasy energetycznej. Od 2026 roku wejdzie w życie zakaz instalacji kotłów węglowych, olejowych i gazowych. Dalej, w 2027 roku ETS 2 zostanie wprowadzony w całej Unii Europejskiej. W tym samym roku wejdzie nowy unijny podatek. Każdy, kto nie będzie spełniał tzw. „zeroemisyjności” i nie będzie należał do grupy „A” będzie płacił karę. Każdy! Mieszkający w bloku, domu, wynajmujący mieszkanie od kogoś innego. O tym trzeba dzisiaj mówić”. Pan Koperski opowiada publicznie jakieś bajki o świeckim państwie i wyprowadzeniu religii ze szkół uskuteczniając tym samym tematy zastępcze. – powiedziała nam Monika Socha-Czyż, radna Sejmiku Województwa Śląskiego V kadencji, kandydatka Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin do Senatu RP z okręgu obejmującego miasto Bielsko-Biała i powiaty bielski oraz pszczyński.

SYLWETKA MONIKI SOCHY-CZYŻ

z ZChR

Unijni biurokraci i ich pseudoekologiczna krucjata

Prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin dr Bogusław Rogalski w swojej publicznej wypowiedzi w debacie kandydatów do Senatu RP na Mazowszu oświadczył, że ETS 2 uderzy we własność prywatną, bowiem Unia Europejska posługując się Europejskim Systemem Handlu Emisjami 2 doprowadzi docelowo do zakazu obrotu nieruchomościami, które nie będą „zeroemisyjne”, a znacznie wcześniej doprowadzi do zakazu pozyskiwania ciepła z drewna, węgla czy gazu, a także instalacji i modernizacji systemów grzewczych opartych na tych paliwach.

Warto posłuchać wypowiedzi lidera ZChR!

Posłuchaj koniecznie fragmentu o tzw. ETS 2

z debaty z udziałem lidera ZChR dr. Bogusława Rogalskiego!

Piotr Galicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *