Chadecy z ZChR oburzeni. Dyrektor wrocławskiego SANEPID-u Paweł Wróblewski: osoba niezaszczepiona to potencjalnie seryjny morderca

Zastępca Naczelnego1

dr Ewelina Kondziela (ZChR), dr Paweł Wróblewski/YT

Paweł Wróblewski, prezes Dolnośląskiej Izby Lekarskiej i dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu powiedział w wywiadzie dla Radia Rodzina, że „osoba niezaszczepiona to potencjalnie seryjny morderca”.

To oburzająca wypowiedź. Po pierwsze, pełne testy obecnie stosowanych dzisiaj szczepionek będą dostępne w roku 2023. Po drugie, szczepienie na SARS-CoV-2 nie jest obowiązkowe, po trzecie zaś jest duża grupa Polaków z przeciwwskazaniami do szczepienia z uwagi na stan zdrowia, np. pacjentów onkologicznych. Doktor Wróblewski stygmatyzuje mieszkańców, chociaż nie potrafi zadbać o stosowanie masek ochronnych, np. w hipermarketach, gdzie dzisiaj nagminnie łamie się obowiązek ich noszenia. To jest zadanie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu. Warto zauważyć, że dr Anthony Fauci, dyrektor amerykańskiego Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych, doradca siedmiu prezydentów USA, twarz tamtejszej walki z COVID-19, stwierdził w swojej korespondencji, że maseczki nie chronią przed koronawirusem i odradzał ich noszenie. Czy doktor Wróblewski uważa też, że dr Fauci jest „potencjalnie seryjnym mordercą”

– powiedziała w wywiadzie dla Niezależnej Gazety Obywatelskiej przewodnicząca okręgu wrocławskiego Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, dr Ewelina Kondziela.

CZYTAJ TAKŻE:

Chadecy z ZChR uważają, że szczepienie dzieci na COVID-19 jest przedwczesne, a do tego ryzykowne przed 2023 rokiem

Szczepiąc się, my obniżamy ponad dziesięciokrotnie szanse zachorowania i ponad bodajże stukrotnie i więcej szanse ciężkiego przebiegu”

zaznaczył w rozmowie z Radiem Rodzina doktor Paweł Wróblewski.

Rzecznik prasowy ZChR, Paweł Czyż/FM PiS

W piśmie Departamentu Analiz i Strategii Ministerstwa Zdrowia z 17 maja br., znak: ASI.051.428.2021.NJ, podpisanym przez naczelnika Bartosza Stawowskiego, czytamy, że na dzień 11 maja zakażenie wirusem stwierdzono u 74,5 tys. osób zaszczepionych pierwszą dawką szczepionki i 9,7 tys. osób zaszczepionych drugą dawką szczepionki. Co ciekawe, naczelnik Stawowski informuje, że na dzień 11 maja zmarło 3 tys. osób po przyjęciu pierwszej dawki, co ma stanowić  4 procent osób, u których stwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 i 500 osób po przyjęciu drugiej dawki, co ma stanowić 5 procent zakażonych po przyjęciu dwóch dawek szczepionki. Niezależnie od ciekawych rozbieżności w danych tego resortu, to zgon 5 procent osób zakażonych po przyjęciu dwóch dawek szczepionki, to bardzo dużo.”

– powiedział niedawno w rozmowie z NGO Paweł Czyż, rzecznik prasowy ZChR.

Piotr Galicki

 

  1. Anonim
    | ID: 1cc5a0ee | #1

    ten seryjny morderca zarażał innych pracując w sanepidzie nawet w tedy kiedy był zdiagnozowany pozytywnie

Komentarze są zamknięte