„Strajk Kobiet” jawnie nawołuje do ataków na kościoły! Aktywiści Marty Lempart prezentują szokujące zdjęcia i nagrania

Zastępca Naczelnego4

Marta Lempart/Twitter

Trwa zorganizowana akcja, która ma na celu zohydzenie Kościoła i fizyczne ataki na świątynie! Pod hasem „same plusy” „Strajk Kobiet” zachęca więc młodzież do antykościelnej „krucjaty” i publikuje obrzydliwe nagrania oraz zdjęcia.

CZYTAJ TAKŻE:

Chadecy kontra Strajk Kobiet. ZChR chce wprowadzenia konstytucyjnej ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci

Chcesz przełamać wiosenny pandemiczny zastój? Wyładuj skumulowaną złość i rusz pod prąd katodyktaturze! Plakaty, wlepy czekają! Watykańskie kiwanie palcem czy zdjęcie ze Sławoja „Flaszki” Głódzia honorowego obywatelstwa w stolicy to za mało, a pedofilia to nie wszystko. Dopóki kościół będzie trzymać łapę na sterze – będzie rząd sekt, zamordyzm, zabobon i cała wstecz. Przy okazji podpowiadamy, jak ratować własne życie od presji katolickich standardów. To proste!”

zachęca „Strajk Kobiet”.

Na nagraniach i zdjęciach widzimy więc szokujące działania aktywistów, którzy przywiązują dziecięce buciki do bram kościołów.

W ubiegłym tygodniu warszawskie aktywistki i aktywiści przypomnieli międzynarodową akcję Baby Shoes Remember, która miała w Polsce kilka odsłon (2018, 2019 r.) – ruszyli z antypedofilską inkwizycją. Na płocie kościoła św. Jacka na ul. Freta, na parkanie Kurii Metropolitalnej Warszawskiej przy ul. Miodowej i na ogrodzeniu Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski przy skwerze kardynała Wyszyńskiego zawisły dziecięce buciki. Symbolizują nieznaną wciąż liczbę skrzywdzonych przez seksualnych przestępców należących do Kościoła Katolickiego”

szczują przedstawiciele „Strajku Kobiet”.

Radykalne akcje spod znaku błyskawicy, to wyraz bezradności Marty Lempart i spółki. Marginalizowany ruch staje się więc jeszcze bardziej agresywny.

Źródło: WB, wPolityce.pl

 1. Zygmunt
  | ID: 24734604 | #1

  Wiecie,kto tym steruje?.są tacy co nienawidzą kościoła od 2000 lat.zawsze starali się mu szkodzić,chyba że był przydatny do ich celów.wybrali jedną z nich żeby temu przewidział na ulicy,a sami siedzą w swoich posiadłościach i wydają rozkazy. Łempart i spółka są za to sowicie wynagradzani.chcą zniszczyć to co polskie,manipulują młodzieżą. Niepozwułmy na to.
  Brońmy naszej wiary,polskości,bo to co oni chcą wprowadzić
  Niszczy tradycję , naród,rodzinę, sprawuje nasze dzieci

 2. Red
  | ID: 7928b9b6 | #2

  Jak widzę tą kobyłę to dostaję odruchy wymiotne

 3. Anonim
  | ID: e8ed2695 | #3

  Niech diabeł ją pochłonie w czeluści ta Lampart i całą ekipę która nie wie gdzie jest miejsce na ziemi ,to oni zarażają tym covidem , bo sami sobie zaprzeczają , diabeł tkwi w szczegółach cieszy się że będzie miał kimś smołę mieszać, jeszcze jest czas żeby spojrzeć w oczy na rzeczywistość i wyjść z twarzą propaganda PRL u już się kończy nadszedł czas na sprawiedliwość społeczną ,Lempart was nie uleczy odsunie się od was bo jej chodzi o pieniądze bojąc się odpowiedzialności cywilnej i karnej , nie dajcie się nabrać na spacery z , Lampart niech sama idzie,

 4. Anonim
  | ID: da8367ce | #4

  @Red
  mam to samo

Komentarze są zamknięte