Apel chadeków z ZChR: Brońmy wartości, tożsamości i Polski! #STOPbarbarzyństwu

Zastępca Naczelnego2

Dzisiaj, gdy postkomuniści i ich apologeci, łamiąc przepisy Konstytucji RP w zakresie ochrony rodziny i życia, kwestionując przy tym instytucję małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, próbują rozpętać w naszym kraju neomarksistowską rewolucję światopoglądową, wzywamy wszystkich członków i sympatyków Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin oraz wszystkich ludzi dobrej woli, a także członków rodzin bohaterów – żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego, do aktywnej obrony polskiej tożsamości, zachodniej cywilizacji oraz wartości chrześcijańskich, które legły u podstaw polskiej państwowości i początków Unii Europejskiej, a także wzywamy do obrony miejsc kultu religijnego oraz pomników i innych miejsc pamięci narodowej, które są barbarzyńsko atakowane i bezczeszczone.” – piszą członkowie Zarządu Głównego Zjednoczenia Chrześcijńskich Rodzin w swoim oświadczeniu.

Brońmy ich przed aktywistami ultralewicy m.in. ze Strajku Kobiet, Antify lub Kampanii Przeciwko Homofobii, a także przed zwolennikami bolszewickich metod z Platformy Obywatelskiej oraz Lewicy, których rodzice lub dziadkowie byli aktywnymi funkcyjnymi działaczami Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, funkcjonariuszami Urzędu Bezpieczeństwa lub Służby Bezpieczeństwa, Informacji Wojskowej, „sędziami” i „prokuratorami” z czasów Polski Ludowej, członkami ORMO i ZOMO  oraz oficerami Ludowego Wojska Polskiego szkolonymi w Moskwie.

Apelujemy do władz Rzeczypospolitej Polskiej o zaangażowanie w pomoc Policji Wojsk Obrony Terytorialnej w celu zapewnienia praworządności i wykonywania ustawowych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 w zakresie zakazu zgromadzeń oraz ochrony miejsc kultu religijnego, a także apelujemy o przeprowadzenie natychmiastowej lustracji i dekomunizacji życia publicznego w Polsce. Wzywamy, aby wobec organizacji nawołujących do nielegalnych zgromadzeń zastosować procedurę delegalizacji, m.in. z uwagi na naruszenie art. 13. Konstytucji RP poprzez aktywne stosowanie przez nie totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu i komunizmu oraz sianie nienawiści na tle religijnym.

Prosimy o masowe używanie w mediach społecznościowych hashtagu #STOPbarbarzyństwu, aby dać widoczny publicznie odpór zamachowi na polskie wartości, na instytucje Państwa Polskiego i osoby wierzące.”

– konkludują w swoim wystąpieniu chadecy z ZChR.

Piotr Galicki

 

  1. Izabella
    | ID: 659322dc | #1

    Popieram apel całym sercem i całą swoją duszą. Stop barbarzyństwu. Brońmy całego dorobku kulturowego historycznego a nade wszystko chrześcijańskiego. Brońmy każdego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Nikt nie ma żadnego prawa podejmować decyzji o mordowaniu /zabijaniu / dzieci które urodzą się jako martwourodzone lub umrą w krótkim czasie lub w dłuższym czasie po urodzeniu. Stop barbarzyństwu poczętych dzieci wszystkich dzieci.

  2. Izabella
    | ID: 659322dc | #2

    #Stop barbarzyństwu. Brońmy dziedzictwa i dorobku kulturowego historycznego a nade wszystko chrześcijańskiego. Brońmy każdego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Nie pozwólmy na zabijanie dzieci poczętych które nie rokują nadziei na życie po urodzeniu.

Komentarze są zamknięte