Apel chadeków z ZChR: Brońmy wartości, tożsamości i Polski! #STOPbarbarzyństwu

Zastępca Naczelnego2

Dzisiaj, gdy postkomuniści i ich apologeci, łamiąc przepisy Konstytucji RP w zakresie ochrony rodziny i życia, kwestionując przy tym instytucję małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, próbują rozpętać w naszym kraju neomarksistowską rewolucję światopoglądową, wzywamy wszystkich członków i sympatyków Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin oraz wszystkich ludzi dobrej woli, a także członków rodzin bohaterów – żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego, do aktywnej obrony polskiej tożsamości, zachodniej cywilizacji oraz wartości chrześcijańskich, które legły u podstaw polskiej państwowości i początków Unii Europejskiej, a także wzywamy do obrony miejsc kultu religijnego oraz pomników i innych miejsc pamięci narodowej, które są barbarzyńsko atakowane i bezczeszczone.” – piszą członkowie Zarządu Głównego Zjednoczenia Chrześcijńskich Rodzin w swoim oświadczeniu.

Brońmy ich przed aktywistami ultralewicy m.in. ze Strajku Kobiet, Antify lub Kampanii Przeciwko Homofobii, a także przed zwolennikami bolszewickich metod z Platformy Obywatelskiej oraz Lewicy, których rodzice lub dziadkowie byli aktywnymi funkcyjnymi działaczami Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, funkcjonariuszami Urzędu Bezpieczeństwa lub Służby Bezpieczeństwa, Informacji Wojskowej, „sędziami” i „prokuratorami” z czasów Polski Ludowej, członkami ORMO i ZOMO  oraz oficerami Ludowego Wojska Polskiego szkolonymi w Moskwie.

Apelujemy do władz Rzeczypospolitej Polskiej o zaangażowanie w pomoc Policji Wojsk Obrony Terytorialnej w celu zapewnienia praworządności i wykonywania ustawowych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 w zakresie zakazu zgromadzeń oraz ochrony miejsc kultu religijnego, a także apelujemy o przeprowadzenie natychmiastowej lustracji i dekomunizacji życia publicznego w Polsce. Wzywamy, aby wobec organizacji nawołujących do nielegalnych zgromadzeń zastosować procedurę delegalizacji, m.in. z uwagi na naruszenie art. 13. Konstytucji RP poprzez aktywne stosowanie przez nie totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu i komunizmu oraz sianie nienawiści na tle religijnym.

Prosimy o masowe używanie w mediach społecznościowych hashtagu #STOPbarbarzyństwu, aby dać widoczny publicznie odpór zamachowi na polskie wartości, na instytucje Państwa Polskiego i osoby wierzące.”

– konkludują w swoim wystąpieniu chadecy z ZChR.

Piotr Galicki

 

  1. Izabella
    | ID: 659322dc | #1

    Popieram apel całym sercem i całą swoją duszą. Stop barbarzyństwu. Brońmy całego dorobku kulturowego historycznego a nade wszystko chrześcijańskiego. Brońmy każdego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Nikt nie ma żadnego prawa podejmować decyzji o mordowaniu /zabijaniu / dzieci które urodzą się jako martwourodzone lub umrą w krótkim czasie lub w dłuższym czasie po urodzeniu. Stop barbarzyństwu poczętych dzieci wszystkich dzieci.

  2. Izabella
    | ID: 659322dc | #2

    #Stop barbarzyństwu. Brońmy dziedzictwa i dorobku kulturowego historycznego a nade wszystko chrześcijańskiego. Brońmy każdego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Nie pozwólmy na zabijanie dzieci poczętych które nie rokują nadziei na życie po urodzeniu.

Zasybskrybuj źródło komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.