Nie zachowujcie się jak Krzysztof Bosak, nie umywajcie rąk, gest Piłata jest zły w tych wyborach

Zastępca Naczelnego

dr Bogusław Rogalski/NGO

Dr Bogusław Rogalski, prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, określił te wybory prezydenckie jako najważniejsze w historii III Rzeczpospolitej, które zdecydują o sferze wartości. Czy będą to te wartości  którymi żyjemy od 1000 lat, czy rewolucja neobolszewicka, neomarksistowska.

Reprezentujemy różne środowiska, ale łączą nas wartości, które budowały niegdyś LPR. Rogalski zwrócił się do elektoratu Konfederacji i byłego elektoratu LPR o poparcie Andrzeja Dudy, który jest w stanie obronić polską rodzinę, dzieci przed deprawacją, małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. Kluczowy był także apel do wyborców Konfederacji – dawniej elektoratu LPR – „nie bądźcie bierni, głosujcie zgodnie z naszym sumieniem narodowym, chrześcijańskim, poprzyjcie Andrzeja Dudę, który gwarantuje nam obronę tych wartości. Nie zachowujcie się jak Krzysztof Bosak, nie umywajcie rąk, gest Piłata jest zły w tych wyborach.
Te wybory to są wybory o wartości. To jest starcie dwóch cywilizacji. Cywilizacji, która budowała Polskę przez ostatnie tysiąc lat, opartej na wartościach chrześcijańskich i tej cywilizacji, która przekroczyła Odrę, przypełzła do nas z zepsutymi wartościami LGBT i z rewolucją światopoglądową, obyczajową., którą reprezentuje pan Trzaskowski. Dlatego my, jako Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin wzywamy wszystkich chrześcijan, wszystkich katolików w Polsce, do wzięcia udziału w tych wyborach, o stanięcie po stronie wartości i po stronie prawdy, i o poparcie pana Prezydenta Andrzeja Dudy, który jest gwarancją dla nas wszystkich Polaków. Obrony rodziny, obrony małżeństwa rozumianego jako związek kobiety i mężczyzny, jest gwarancją wreszcie obrony naszych dzieci przed deprawacją, z którą już mamy dzisiaj do czynienia. Jak to uczynić? Przede wszystkim, katolicy powinni przestać być bierni. Muszą wyjść z katakumb, do których zostali zepchnięci, przez lata komunizmu, a potem przez okres III RP. Bo sprawa wiary nie jest sprawą prywatną. To jest nasz świat wartości, który mamy obowiązek bronić, a najlepiej ten świat wartości bronimy poprzez wybory. Poprzez akt wyborczy i oddanie głosu. Stąd wszyscy katolicy dzisiaj powinni się zmobilizować i przede wszystkim, oddać głos na tego kandydata, który jest dla nas gwarantem zachowania wartości chrześcijańskich w naszym kraju. A takie gwarancje daje dzisiaj Prezydent Andrzej Duda.”
– powiedział wczoraj pod Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu prezes ZChR Bogusław Rogalski.
Piotr Galicki
Komentarze są zamknięte