„Odkrywaj Sądeckie”

Zastępca Naczelnego

Foto ilustracyjne/nowosadecki.pl

Blisko 200 kolorowych billboardów z takim hasłem i z dużymi fotografiami najbardziej atrakcyjnych miejsc na Sądecczyźnie zawisło w 30 największych polskich miastach zachęcając do spędzenia urlopu w tym regionie Małopolski – poinformowało Radio Kraków.

Termin rozpoczęcia kampanii „Odkrywaj Sądeckie” jest nieprzypadkowy. W czasie epidemii, gdy nie można podróżować, odkrywa się Ziemia Sądecka. Liczymy na turystów z kraju. Ta kampania ma być wsparciem dla hoteli, pensjonatów, kwater agroturystycznych. Także dla branży gastronomicznej i oferującej różne atrakcje”

– powiedział krakowskiej rozgłośni starosta powiatu nowosądeckiego Marek Kwiatkowski.

Na billboardach można zobaczyć zdjęcia m.in. ścieżki widokowej w koronach drzew w Krynicy, rekonstrukcji grodu warownego w Grybowie, czy wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO cerkwi w Powroźniku”

– czytamy na stronie internetowej RK.

 

Jerzy Bukowski*

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte