Antykomunizm to normalność

Zastępca Naczelnego

Rafał Badowski z portalu NaTemat.pl uzewnętrznił na Twitterze swój pogląd na antykomunistów. Uznał, że realizowanie w praktyce art. 13 Konstytucji RP jest absurdalne, a nawet nienormalne. Chodzi o protest wyborczy dotyczący SLD. Tymczasem Zgromadzenie Narodowe i Polacy uznali 22 lata temu, że wspomniany przepis, tj. „Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa” powinien być jednym z filarów Państwa Polskiego.

Badowski komentując protest wyborczy dotyczący SLD ogłosił, że jego autorka Monika Socha-Czyż „(…) robi Pani hucpę, która nie ma najmniejszych szans powodzenia i pośmiewisko z siebie. Nie jestem żadnym zwolennikiem SLD ale kto normalny wyciąga dziś takie argumenty. Cofnęła się Pani w czasie do pocz. lat 90. Gratulacje”. Ryzykowana teza dziennikarza NaTemat.pl, jeśli zważyć, że postkomuniści mają nikłe poparcie społeczne, apologeci Roberta Biedronia żadnych szans na przeprowadzenie swoich projektów – np. adopcji dzieci przez homoseksualistów, a Razem Zandberga to przystawka postkomunistów Czarzastego.

 

CZYTAJ WIĘCEJ:

„Seppuku” dziennikarza lewicowego portalu. Dziennikarz chciał nieudolnie wykpić protest wyborczy w sprawie SLD …

Jest protest wyborczy w sprawie Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Partia Czarzastego bez mandatów parlamentarnych?

 

Towarzystwo Patriotyczne im. Jana Olszewskiego, na czele którego stoi moja żona Monika Socha-Czyż, nie promuje wzorem postkomunistów „wyzwolenia” przez Armię Czerwoną czegokolwiek poza granicami ZSRR. Mało tego, na bieżąco składa zawiadomienia o podejrzeniu przestępstw polegających na obrazie uczuć religijnych lub dewizy Wojska Polskiego przez poseł-elekt Klaudię Jachirę. Monika Socha-Czyż zaproponowała też odbudowę przedwojennego pomnika prezydenta Gabriela Narutowicza w Bielsku-Białej (jedyny taki w II RP) i uzyskała ku temu przychylne stanowisko Kancelarii Prezydenta RP. Cofa się zatem tam, gdzie mamy trzydziestoletnie opóźnienia.

Antykomunizm zatem to normalność. Lewacka propaganda niekoniecznie. Czy się to Rafałowi Badowskiemu podoba czy nie.

 

REDAKTOR NACZELNY NGO

Paweł Czyż

Komentarze są zamknięte