Weterani walki z komuną pikietowali KRRiT

Zastępca Naczelnego2

Adam Słomka pod gmachem KRRiT, fot. @Slomka_KPN TT

W czwartek spora grupa weteranów ze Stowarzyszenia Weteranów Walki o Niepodległość – Niezłomni zorganizowała pikietę pod siedzibą Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w Warszawie. Wśród protestujących byli m.in. Zygmunt Miernik -znany z „tortowego protestu” przeciwko bezkarności gen. LWP Czesława Kiszczaka oraz były poseł i były przewodniczący sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu Sejmu RP I kadencji Adam Słomka. Na trzymanych przez uczestników protestu kartach widniały różne hasła, m.in. „Dość oszustw TVN” czy „Dość cenzury w TVP”. Do zgromadzonych wyszedł przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski.

Antykomuniści również płacą abonament, z którego korzysta Telewizja Polska S.A. i Polskie Radio S.A. Tymczasem poza nieudolnymi kłamstwami w prywatnej telewizji TVN u publicznego nadawcy zastosowano nie tylko cenzurę prewencyjną, ale i odpowiedzialność zbiorową. Dla przykładu nie jestem wpuszczany do otwartego studio Studio Polska, ponieważ mam  być „członkiem grupy Słomki”. Tymczasem bez żadnego problemu promuje się w tym samym programie Rafała Lipskiego, 26-latka, który non stop „tokuje” lewackie dyrdymały i obraża ludzi wierzących. Jest zatem obecny w prawie każdym odcinku Studio Polska i wypowiada się na każdy temat bez żadnego skrępowania, przez wiele minut. W tej sprawie złożyłem skargę do KRRiT. Uważam, że promowanie takich postaw w Telewizji Polskiej S.A. działa na niekorzyść środowisk patriotycznych, bo kto potem odpowie za koalicję PO-Wiosna Roberta Biedronia-PSL-SLD na jesieni?. TVN za to szkoda komentować, ale trzeba zauważyć manipulacje przy wielu przekazach”

– komentuje NGO Zygmunt Miernik.

 

Pikieta pod KRRiT, fot. @Slomka_KPN TT

CZYTAJ WIĘCEJ:

Ważne sprawy w Studio Polska?

 

Przez lata promujemy proste rozwiązanie. chodzi o to, aby oddać antenę TVP1 na komentarze w większości obozu rządowego, a TVP2 na komentarze opozycji. To proste zmiany, których oczekują wyborcy rożnych organizacji. Nie może być tak, że wprowadza się cenzurę na środowisko KPN-NIEZŁOMNI, na mnie osobiście, a także niektóre osoby o zdecydowanych poglądach. To ociera się o permanentne łamanie misji mediów publicznych i balansowanie na granicy zakazów konstytucyjnych. Oczekiwać należy powrotu na anteny takich osób jak Wojciech Cejrowski, Wojciech Reszczyński, Witold Gadowski, Barbara Piela i rezygnacji z próby wypchnięcia ze stacji świetnego dziennikarza TVP Michała Rachonia. Obrazowo: mniej komuny w mediach publicznych, więcej antykomunizmu”

– mówi nam Adam Słomka.

 

Do protestujących wyszedł przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Witold Kołodziejski. Przekazał, że KRRiT jest w kontakcie z władzami Telewizji Polskiej S.A. i czeka na reakcję w sprawie podnoszonych przez weteranów zarzutów.

Piotr Galicki

 1. Maciej Krogulski
  | ID: 7c439e63 | #1

  Penalizacja promocji międzynarodowej zorganizowanej grupy przestępczej zboczeńców.
  TVP S.A. pod sąd !!!

 2. Khem
  | ID: e2791231 | #2

  Pacjenci z Toszka na wycieczce do Warszawy

Komentarze są zamknięte