Akcja rodzi reakcję!

PAC

Drugi od lewej deputowany do Dumy Państwowej z partii W. Żyrinowskiego Jarosław Niłow, w środku lider „Kurska” Jerzy Tyc, Moskwa 2017.

Szef prorosyjskiego stowarzyszenia „Kursk” Jerzy Tyc zagroził konsekwencjami prawnymi. Wynajął już podobno prawnika.  Natychmiast w TVP Katowice odpowiedział mu przewodniczący KPN-NIEZŁOMNI Adam Słomka określając go jako figuranta, a organizację Tyca jako agenturę!

Screen za profilem „Kurska” na FB

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ:

Adam Słomka: Kiedy zostanie zatrzymany szef „Kurska” Jerzy Tyc?

Afera z „Kurskiem” się rozkręca?

Paweł Czyż (NGO): Koniec agenturalnej działalności „Kurska”?

Sukces Adama Słomki: Rosjanki zatrzymane przez ABW animowały zielone ludziki z „Kurska”!

Adam Słomka: Dlaczego polskie służby specjalne nie reagują na działalność „Kurska”?

Czy minister Patryk Jaki zareaguje w sprawie promowania totalitaryzmu na zgromadzeniu publicznym w gminie Lewin Brzeski?

Czy szef MSWiA Joachim Brudziński uwzględni propagujących komunizm?

 

Jerzy Tyc ogłosił, cyt.

(…) ustanowiłem swojego pełnomocnika (adwokata), którego zadaniem jest postawienie przed sądem wszystkich winnych kampanii oszczerstw, gróź i pomówień, jakie spadły na KURSK i na mnie osobiście. Wszystkie organizacje i osoby prywatne, które preparowały nieprawdziwe informacje o naszej działalności a następnie rozpowszechniały je, tak w kraju jak i za granicą, zostaną osądzeni”.

 

Jak tymczasem informuje TVP Katowice, cyt. „W Dąbrowie Górniczej trwa usuwanie pomników i tablic gloryfikujących Armię Czerwoną. Zdemontowane mają trafić do prywatnego Muzeum Stowarzyszenia KURSK na Mazurach. Tworzeniu takiego muzeum i propagowaniu symboli komunistycznych w Polsce sprzeciwia się Konfederacja Polski Niepodległej – NIEZŁOMNI. Zdaniem Konfederacji Polski Niepodległej – NIEZŁOMNI działalność stowarzyszenia KURSK, którego prezesem jest Jerzy Tyc, może mieć też związek m.in. z wydalonymi niedawno z Polski dwiema Rosjankami”.

 

ZOBACZ MATERIAŁ TVP KATOWICE

 

To interesujące. Rozumiem, że Jerzy Tyc i „Kursk” chce ścigać za niewygodne im fakty. Tego typu pohukiwanie jest bezsensowne skoro Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wydaliła niedawno 2 Rosjanki, które wprost animowały działalność Tyca i jego stowarzyszenia. Jerzy Tyc i jego „Kursk” promują nieprawdę historyczną. Jeśli otrzymam pozew to wniosę powództwo wzajemne – mówi NGO nasz redakcyjny kolega Paweł Czyż, który również złożył zawiadomienie w sprawie „Kurska”.

ZOBACZ MATERIAŁ NIEMIECKIEJ MDR

MATERIAŁ NIEMIECKIEJ MDR z wypowiedziami J. Tyca szkalującymi Polskę!

 

 

 

Czekam niecierpliwie na pozew. Mówimy agenturze sprawdzam – komentuje nam w rozmowie lider KPN-NIEZŁOMNI Adam Słomka.

 

 

(jak), Niezależna Gazeta Obywatelska w Bielsku – Białej.

 

 

 

Komentarze są zamknięte