Do tego skandalu nie może dojść

PAC1

Jerzy Bukowski, fot. YT

Bardzo przepraszam PT Czytelników za to, że narażam ich na niesmak i zażenowanie przy czytaniu tego tekstu, ale nie można przejść obojętnie obok takich akcji, jaką zaproponował doktor politologii z Uniwersytetu Warszawskiego (!) Wojciech Jabłoński inicjując na Twitterze wydarzenie #OdlejSięNaSmoleńskąKlatkęSchodową.


Ten moralny troglodyta zachęca podobnych do siebie kretynów, aby w najbliższy wtorek po godzinie 21.00 wysikać się obok pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku na placu Piłsudskiego w Warszawie.

Chętnych do zbezczeszczenia pamięci polskiej elity, którzy obawiają się konsekwencji tego aktu wandalizmu uspokaja, że grozi im jedynie grzywna za oddawanie moczu w miejscu publicznym, czyli maksymalnie 1500 złotych, aczkolwiek zazwyczaj zwykle nie przekracza ona 200-400 zł. Skoro – jego zdaniem – pomnik jest samowolką budowlaną, to nie ma się czego bać, bo sąd będzie zapewne wyrozumiały.

Mam nadzieję, że w ogłoszonym przez niego terminie na placu Piłsudskiego pojawią się nie tylko policja i Straż Miejska, ale także sporo ludzi, którzy rozumieją, czym jest ten monument i skutecznie „przemówią” do tępych mózgownic osób nienawidzących Polski.

 

 

Jerzy Bukowski*

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju.

  1. | ID: 87f10d92 | #1

    Cześć.
    Tu Wojciech Jabłoński.
    Chcesz procesu za naruszenie dóbr osobistych?
    Masz go.
    Oczekuj grzecznie pisma procesowego (nasze roszczenie: 20 tys. zł na WOŚP Owsiaka).
    Zbieraj kasę.
    Już przegrałeś.
    Poznasz, co znaczy pyskować na kogoś publicznie.
    Internet nie czyni z Ciebie anonima.
    Pozdrawiam,
    WJ
    #OdlejSięNaSmoleńskąklatkęSchodową

Komentarze są zamknięte