Rekord! XI edycja akcji „Zerwijmy Łańcuchy” w ponad 70 miejscowościach w Polsce

Zastępca Naczelnego

7 października br. o godzinie 12:00 na placu Zamkowym w Warszawie oraz w ponad 70 innych miejscowościach Polski odbędzie się akcja społeczna „Zerwijmy łańcuchy”. To rekord w 11-letniej historii wydarzenia organizowanego przez Psy.pl, największy portal adresowany do miłośników psów. W tym roku do akcji włączyło się także kilka szkół i dwa przedszkola.

Celem niezmiennie jest protest przeciwko okrucieństwu wobec psów trzymanych stale na uwięzi. Do akcji może się przyłączyć każdy, symbolicznie przykuwając się łańcuchem do bud wystawionych w miejscach publicznych. Biorące udział w akcji znane osoby będę swoim przykładem zachęcać przechodniów do przyłączenia się do niej.
Tegoroczną ambasadorką akcji została piosenkarka i miłośniczka zwierząt Katarzyna Moś.

Swoją obecność potwierdzili także m.in. aktorzy: Agnieszka Włodarczyk, Julia Wróblewska, Jakub Świderski, piosenkarze: Stan Borys, Majka Jeżowska, Urszula Dudziak oraz królowa polskiego driftingu Karolina Pilarczyk. W Warszawie uczestnicy happeningu rozciągną wielki transparent z napisem: Stop. Pies na uwięzi to totalny obciach.

Więcej na stronie: www.zerwijmylancuchy.pl

KONTAKT: Katarzyna Galant, e-mail: [email protected]

oprac. w.s

Komentarze są zamknięte