Festiwal opolski odbędzie się jesienią 2017

Autor Obywatelski1

We wtorek (23 maja) Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski na konferencji prasowej poinformował, że Miasto Opole zorganizuje w tym roku Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej jesienią. Zaprosił jednocześnie wszystkich artystów polskiej sceny muzycznej oraz nadawców telewizyjnych do udziału w tym przedsięwzięciu.

Władze miasta zamierzają pozwać Telewizję Polską za niedotrzymanie warunków umowy i narażenie miasta na straty wizerunkowe. Podobny pozew zapowiedział prezes TVP Jacek Kurski w stosunku do Opola. Tymczasem 10 czerwca w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach nie będzie „Koncertu Polskiej Piosenki” – poinformowały władze Kielc. Miasto miało go zorganizować wspólnie z Telewizją Polską w miejsce opolskiego festiwalu.

W.S

  1. Cindol
    | ID: 3fc6e42a | #1

    Mieszkałem w Opolu ponad 40 lat ale nigdy nie przypuszczałem ze żyłem wśród tak wielu idiotów! Patrząc na hucpę jaka zrobiliście wokół 54 KFPP w Opolu zdecydowałem się napisać kilka słów żeby Wam otworzyć oczy.Nie ulega wątpliwości,ze to wy zrezygnowaliście w tym roku z czerwcowej imprezy.Slowami prezydenta Wiśniewskiego nie zgodziliście się na chałturę.Macie ambicje robic festiwal… no właśnie JAKI? Panie prezydencie Opola przecież jakby się tegoroczny festiwal nie podobał się Opolanom, nic by się nie stało.Nawet byłoby na kogo zrzucić winę, ale festiwal pozostałby nadal w Opolu a tymczasem uważa pan ze umie zrobić imprezę która zadowoli. … no właśnie kogo. I przegrał pan z kretesem.Moze w tym roku mieszkańcy Opola nie będą psiczyc ze wydaje pan ich podatki na pana zachcianki, jednak za rok??? Nie jest pan strategiem jakiego potrzebuje to piękne miasto.

Komentarze są zamknięte