Zapraszamy na koncert „Niepokonani Opole 2017”

Autor Obywatelski

Wraz z Fundacją Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – „PIERSI” zapraszamy na niezwykły koncert pt. NIEPOKONANI – OPOLE 2017, który odbędzie się w dniu 22 czerwca br. w Opolskim Amfiteatrze.Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na sfinansowanie obozów rehabilitacyjno-sportowych, warsztatów artystycznych oraz stypendiów dla młodych osób z niepełnosprawnościami, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe i talenty artystyczne.

Powołana przez zespół PIERSI fundacja zaprosiła do udziału w tym koncercie swoich przyjaciół, którzy przyjęli to zaproszenie entuzjastycznie i wystąpią w 22 czerwca w Opolu całkowicie bezpłatnie. Na scenie Narodowego Centrum Piosenki Polskiej będzie można zobaczyć gwiazdy polskiej muzyki i kabaretu. Obok zespołu PIERSI wystąpią:

BIG CYC, Golec uOrkiestra, Czarno-Czarni, Marcin Miller i BOYS, CZADOMEN, Kabaret Młodych Panów, Łowcy. B, Jan Niezbendny
RAVEL, PARANDE, COMMA SEVEN ANN. PHAM.
Patronem tej inicjatywy został Polski Komitet Paraolimpijski. Honorową patronką jest trzykrotna mistrzyni paraolimpijska, mieszkanka Opolszczyzny, Pani Barbara Bieganowska – Niewiedział. Bilety 60 zł.
za www.opole.pl
oprac. W.S

Komentarze są zamknięte