Śladami historii zapisanej w drzewach – gra miejska

Autor Obywatelski

10 września reklama_gra_miejska_-_10-09-2016_bannerbr. w Opolu zostanie rozegrana Gra Miejska „Śladami historii zapisanej w drzewach”. Jej uczestnicy będą mogli zapoznać się z historią drzew – pomników przyrody znajdujących się na terenie miasta.Podczas gry drużyny będą musiały odnaleźć 7 punktów kontrolnych zlokalizowanych w pobliżu drzew – pomników przyrody. Na każdym z punktów będzie do wykonania jedno zadania, za które drużyna może otrzymać maksymalnie 5 punktów. Zadania będą sprawdzały umiejętności z różnorodnych dziedzin m.in. sportowe, wokalne, plastyczne. Będzie też odrobina magii, gdyż drzewa mają swoją magiczne moce.

Zapowiada się świetna zabawa dla całej rodziny, przy okazji pozwalająca poznać odrobinę historii stolicy Opolszczyzny i znajdujących się w nim pomników przyrody. Warto w sobotnie popołudnie wziąć udział w Grze Miejskiej, której organizatorem jest Fundacja „Dla Dziedzictwa”.

Gra rozpocznie się o godzinie 12.00 pod opolskim Ratuszem. Zapisy pod nr tel. 533-223-961 lub e-mail: [email protected].
Karina Piechota

Komentarze są zamknięte