Stowarzyszenie IMMACULATA z Opola wspierają gwiazdy

Autor Obywatelski

logo innaculataDzieci i młodzież w placówkach opiekuńczo-wychowawczych wsparcia dziennego nabierają chęci do samodzielnego kierowania swoim życiem,uczą się by nie powielać schematów wyniesionych z rodzinnego domu, atakże otrzymują szansę rozwoju osobowości, odkrycia talentu i mocnych stron, których być może nigdy by w sobie nie dostrzegli.

– Zachęcam wszystkich do wspierania, bo dobro zawsze wraca, a nigdy nie wiemy czy my kiedyś takiej pomocy nie będziemy potrzebować – powiedział Rafał Maserak.

Uczestnictwo w prowadzonym przez Stowarzyszenie Immaculata programie „Kuźnia Geniuszu” oraz zajęciach edukacyjnych i rekreacyjnych, pomoc psychologów, pedagogów, logopedy i innowacyjne metody pracy pomagają wychowankom w odniesieniu sukcesu pomimo ich trudnej sytuacji wywołanej przez alkoholizm rodziców, różnego rodzaju dysfunkcje, samotne rodzicielstwo czy nieporadność życiową opiekunów.

– Jan Paweł II powiedział, że każdy z nas jest tyle wart, ile może drugiemu pomóc. Bardzo aktywnie wspieram trzy różne fundacje. Zawsze,gdy pojawi się szansa na to by zrobić coś dobrego, staram się ją wykorzystać. To cieszy i daje radość – dodaje Waldemar Błaszczyk.

1% podatku przekazać można wpisując na druku PIT numer KRS Stowarzyszenia Immaculata: 0000299839. – napisała Anna Piorun rzecznik stowarzyszenia.

Oprac. W.S

Komentarze są zamknięte