Z zabijaniem dzieci walczymy na wielu frontach

Autor Obywatelski

Ogłoszenie wiadomości o utworzeniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej spowodowały frontalny atak środowisk lewicowych na Komitet i naszą Fundację. Gazeta Wyborcza, TVN i podobne media prześcigają się w wymyślaniu kłamstw na nasz temat. A przecież treścią naszego projektu jest ochrona życia każdego dziecka, również tych, które na mocy obowiązującego obecnie prawa można legalnie mordować, tak jak małego Wiktora z Zespołem Downa, zabitego niedawno w warszawskim szpitalu.procent2

CHCĘ PANA ZAPEWNIĆ, ŻE TA KAMPANIA OSZCZERSTW NIE ZNIECHĘCA NAS DO DZIAŁANIA. PRZECIWNIE, NASZA MOBILIZACJA ROŚNIE. OD SOBOTY ZBIERAMY W CAŁEJ POLSCE PODPISY. NASI WOLONTARIUSZE RUSZYLI DO PRACY Z OGROMNYM ENTUZJAZMEM.

Mamy szansę zebrać więcej podpisów niż kiedykolwiek. Na naszej stronie www.stopaborcji.pl zarejestrowało się już ponad 2 000 osób, które chcą wziąć udział w zbiórce podpisów. Mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej.

Z ZABIJANIEM DZIECI WALCZYMY NA WIELU FRONTACH

Nasi przyjaciele walczą na różnych frontach. Dowódcy komórek regionalnych Fundacji podejmują ogromny wysiłek organizacyjny i organizują pikiety i zbiórki podpisów na terenie całego kraju. Setki wolontariuszy wyszły na ulice polskich miast, aby pokazywać prawdę o aborcji i dopominać się o prawo do życia dla każdego poczętego dziecka. Spotykają się tam często ze zwolennikami zabijania najmłodszych Polaków. Wyposażeni w prawdę, dzięki naszym kursom, i megafony, dzięki ofiarności naszych darczyńców, demaskują mordercze zamiary przeciwników. Mariusz Dzierżawski, Agnieszka Kocimska, Anna Kiljan, Malina Świć, Magda Łońska, Danusia Kucharska, Jacek Januszewski i wielu innych codziennie występują w mediach i tłumaczą Polakom, czym jest aborcja i przekonują, że teraz trzeba ją powstrzymać.

WSZYSCY SPOTYKAMY SIĘ Z SZYKANAMI, OSZCZERSTWAMI I KŁAMSTWAMI.
Siły dodaje nam świadomość, że ta furia środowisk popierających zabijanie dzieci w łonach matek, wynika z bezsilności i poczucia porażki.Niestety, aborcjoniści są wciąż dobrze usytuowani w mediach i korzystają z gigantycznych pieniędzy z zagranicy.

Z CAŁEGO SERCA PROSZĘ PANA O WSPARCIE KAMPANII „STOP ABORCJI”. WŁAŚNIE TERAZ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJEMY POŚWIĘCENIA NASZYCH DARCZYŃCÓW. KAŻDA ZŁOTÓWKA POMOŻE W SPRAWNYM PROWADZENIU AKCJI ZBIERANIA PODPISÓW.

POTRZEBUJEMY PLAKATÓW, NAKLEJEK, TRANSPARENTÓW, WYDRUKOWANYCH TYSIĘCY FORMULARZY Do PODPISÓW, MEGAFONÓW I KOSZULEK DLA WOLONTARIUSZY.

Pozdrawiam
Kinga Małecka-Prybyło
FUNDACJA PRO – PRAWO DO ŻYCIA

List tej treści adresowany do Tomasza Kwiatka redaktora naczelnego ngopole.pl., wpłynął do naszej redakcji. Publikujemy go, jako apel do ludzi dobrego serca popierających akcję.

W.S

Komentarze są zamknięte