Małgorzata Todd: Wracajcie!

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Małgorzata ToddPolska nas potrzebuje. Dlatego powinniśmy masowo wracać z emigracji zarówno tej zewnętrznej jak i wewnętrznej. Trzeba odwojować nasz piękny kraj z rąk sprzedajnej sitwy. Przestańmy udawać, że nic się nie stało. Szalona Kanclerz Niemiec zaprasza dżihad w naszym imieniu i do naszych domów. Korupcja stała się normą, jesteśmy okradani każdego dnia i wmawia nam się, że to norma, a 10 przykazań to wymysł fanatyków religijnych. Czy trzeba jeszcze czegoś więcej żebyśmy powiedzieli: basta!?

Pilnie trzeba odbudować przemysł. Wracajcie inżynierowie nie dlatego, że ktoś tu przygotował dla Was stanowiska pracy, a dlatego żebyście to Wy realizowali wasze wizje z naszą pomocą. Musimy stworzyć polskie elity z prawdziwego zdarzenia, odebrać media z rąk sprzedawczyków. Mówić Polakom prawdę. Stop ogłupianiu!

Zróbmy dobry początek, oddajmy władzę ludziom, którym dobro Polaków leży na sercu. Wyrugujmy wreszcie kłamców, którzy wielokrotnie nas oszukali, oszukują i jak ich wybierzecie będą oszukiwać. To chyba nie jest trudne? Nie oznacza to jednak, żeby zaufać komukolwiek bez granic. Władza często korumpuje i bez nadzoru zaczyna się degenerować. Dobrze jest ufać, ale kontrolować należy.
Wracajcie! Polska potrzebuje elit! Europa ich potrzebuje, bo jak słusznie zauważył Światopełk Karpiński (1909-1940) „Chcemy kultury Zachodu, nie zachodu kultury”.

Pozdrawiam i do następnej soboty
T

 1. batiar
  | ID: 8c213be8 | #1

  Gadanie, proszę zacząć od siebie

 2. | ID: df8e2078 | #2

  Wszyscy Polacy uczestniczą w wyborach 25 pażdziernika 2015r. Zaczynamy od siebie, jak słusznie zauważyl pan batiar.

 3. Anonim
  | ID: 6d8171dd | #3

  Pani M. Todd raczej nie kandyduje, ani tez nie sprzeniewierzyla spolecznych pieniedzy, chyba, ze cos przegapilem (?). Ma prawo korzystac z prawa do krytyki i wyrazania wlasnych opinii. Zatem twoje pie..lenie, zeby zaczynala od siebie jest zwyklym aroganckim belkotem. Sam zacznij od siebie – zacznij mowic z sensem i myslec!

  @batiar

Komentarze są zamknięte