Oświadczenie przed sobotnią manifestacją przeciw uchodźcom w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska5

imageJako reprezentanci tych, którzy nie wyrażają zgody na przyjmowanie imigrantów musimy zaprotestować przeciwko niesprawiedliwości i krótkowzroczności polskiego Rządu.

 

JESTEŚMY PRZECIWKO:  – Nie reprezentowaniu przez polskie władze głosu narodu, będącego według konstytucji suwerenem, tzn. władzą zwierzchnią kraju. Rząd Polski zdaje się bardziej słuchać przedstawicieli obcych państw, niż własnych obywateli!

– Pokrętnej i niesprawiedliwej polityce przyjmowania imigrantów. Od wielu lat Polacy mieszkający na Ukrainie, Białorusi, czy w Rosji czekają na możliwość powrotu do ojczyzny. Proces ten napotyka bardzo wiele przeszkód, w tym głównie finansowych. Jednocześnie rząd Polski znajduje w tej chwili środki, aby sprowadzić do Polski około 12 000 imigrantów ekonomicznych z innych państw. Co więcej, ma również zamiar przetrzymywać tych ludzi wbrew ich woli, gdyż większość z nich chce jechać do Niemiec.

– Szantażowaniu Polski sankcjami w razie nie przyjęcia imigrantów przez  bogate kraje Zachodniej Europy, które skutki swej nierozumnej polityki chcą teraz przerzucić na innych.

– Wszechobecnej propagandzie, która obraża wolnych i inteligentnych  obywateli Polski. Większość pozostających u władzy polityków oraz media tzw. Głównego nurtu chcą nas przekonać, że ludzie, którzy zalewają właśnie Europę, to wyłącznie uciekający przed wojną uchodźcy. Oskarżają Polaków o brak współczucia i empatii.

– Korzystając z dostępu do informacji oraz doświadczeń ludzi, którzy stykają się z tą sytuacją bezpośrednio, mamy w sprawie problemu imigrantów zupełnie odmienne zdanie. Większość „uchodźców” to młodzi mężczyźni, którzy na przedostanie się do Europy muszą wydać kilka tysięcy euro. Po przybyciu większość z nich przejawia zachowania roszczeniowe, nierzadko agresywne. Czy tak zachowują się uchodźcy?

– Islamizacji zachodnich społeczeństw. Muzułmanie nie chcą i nie będą się integrować z narodami europejskimi, ponieważ wynika to wprost z ich doktryny religijnej. W Europie Zachodniej już od lat próbują narzucić swoje zwyczaje, zakazy i nakazy nie-muzułmańskiej większości.

Obywatelska Inicjatywa Oporu Przeciwko Islamizacji

Młodzież Wszechpolska Okręg Opolski

Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych „HORYZONTY”

 1. nri
  | ID: fbae1c10 | #1

  RUSZAMY !

 2. Anonim
  | ID: a21f23f5 | #2

  Ruszajcie, a zrobcie tez manife przeciwko Putinowi, aneksji Krymu i wojnie na Ukrainie …

 3. | ID: 74b372d5 | #3

  Protest jest zasadny.Islam to inna kultura Muzulmanie nie asymilują się, nie chca pracować i na dodatek ta Armia zdrowych,młodych chłopów sprowadzi swoje liczne żony,swoje liczne dzieci i to wiąze sie z uruchamianiem szkół. kadry pedagogicznej,których nie mamy w języku przybyszów.Wyczytałam w internecie ze juz przyjeto na opolszczyżnie rodzine syryjską a głowa rodziny przywiozła maszyny fryzjerskie,bo fryzjer to jego zawód.Ciekawe,jakie sa maszyny fryzjerskie Syryjskie Fryzjer kojarzy mi sie z grzebieniem i suszarką.A moze liftingi będzie Opolankom serwował? No i trend demograficzny bedzie zwyzkowal. A i meczet krajobraz wzbogaci. Ciekawa jestem,jak długo pozwolą nam nosić głowe na karku.

 4. nri
  | ID: 268ee480 | #4

  @Anonim
  czy to nam bezpośrednio zagraża? Problem imigrantów dotyka nas bezpośrednio

 5. Anonim
  | ID: a21f23f5 | #5

  Otoz odwrotnie – problem Ukrainy, jako naszego bezposredniego sasiada i potencjalnego sprzymierzenca w umocnieniu wschodniej flanki przeciwko zagrozeniu ze strony Rosji jest wazniejszy i bardziej realny niz problem muzulmanow, ktorzy nie chca pozostawac w Polsce. Problem imigracji muzulmanow i zagrozenie ze strony islamu jest wiec dla Polski mocno fikcyjny i raczej odlegly; w kazdym razie nie dotyczy nas bezposrednio, zas problem stalego zagfrozenia ze strony obcej dla cywilizacji europejskiej rosyjskiej dziczy jest staly i powazny. Sa jednak ludzie pokroju M. Ociepy, ktorzy chetnie zbijaja kapital polityczny na sprawach pozornych i nie wymagajacych wysilku. Tam, gdzie trzeba zrobic cos konkretnego, tych ludzi nkie ma.

Komentarze są zamknięte