Znany bloger Coryllus w Opolu [spotkanie]

Niezależna Gazeta Obywatelska6

imageGabriel Maciejewski vel Coryllus odwiedzi ponownie Opole. Na zaproszenie Wszechnicy Solidarności spotka się z mieszkańcami Opola w sobotę o godz 18.00 w auli starej tzw. Kowalczykowskiej na Uniwersytecie Opolskim. Temat spotkania „Herezja a wielki przemysł w epoce przedindustrialnej”. Wstęp wolny. 

 1. Eleonora
  | ID: 7765b6d1 | #1

  Żałuję, że nie mogę posłuchać. W szczególności bardzo chciałabym poznać opinię pana Osiejuka, ” niezależnego blogera”, który niedawno nawoływał
  ” 100% dla PISu”

  Jak pan Osiejuk Niezalezny skomentuje ostatni nius rzecznika tej partii:

  Wicemarszałek Senatu z ramienia PiS i szef sztabu wyborczego, Stanisław Karczewski powiedział na antenie TVP1, że choć jego partia sprzeciwia się przymusowej relokacji uchodźców, to nie zawetuje planu Junckera.

  Karczewski zapewnia, że PiS nie będzie stawiało sprawy na ostrzu noża. „ Jesteśmy w Unii, ani Prawo i Sprawiedliwość, ani Jarosław Kaczyński, ani Beata Szydło nie chcemy wychodzić z Unii Europejskiej” – powiedział w programie „Polityka przy kawie”.

  Szef sztabu wyborczego PiS podkreślił, że w tej sprawie najważniejszy jest głos obywateli i stwierdził, że Polacy nie są tu podzieleni, gdyż większość z nas jest na „nie”. Mimo to zapowiedział, że jego partia nie będzie wetować planu umieszczenia w Polsce migrantów zgodnie z kwotą ustaloną podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego, które odbędzie się w przyszłą środę. „Też powinniśmy być solidarni” – przyznał Karczewski.”

  Demokraci jak się patrzy!
  Są Za, a nawet Przeciw
  A jak się wsłuchują w głos narodu, ohohoo!
  Sowieciarze byli bardziej samodzielni w czasach PRL:)

  A może pan Osiejuk pokochał Islam, miłością podobną jego ufnej mniłości do PISu:)

 2. Anonim
  | ID: c8fc14e5 | #2

  Zdrawstwoj Elieonora! Tak by brzmialo by sowieckie pozdrowienie w czasach PRL-u, w ktorych Elieonora czula sie znaczniae lepiej (a nawet twierddzi, ze byla bardziej wolna) niz teraz. Jako agentka sowieckiej wojskowki tepi PiS i wspiera moralnie gdzie moze dawny rezim komunistyczny, by spoleczenstwo wreszcie zwrocilo sie z sentymentem do sowieciarza Wladimira Wmadimirowicza Putina. Piszac, ze sowieciarze byli bardziej samodzielni w czasach PRL, ma pewnie na mysli towarzyszy Bieruta, Gomulke, Moczara, Rozanskiego, Brystygerowa, Wolinska, Szechtera, Jaruzelskiego, Kiszczaka i wielu, wielu innych samodzielnych sowieciarzy….

 3. Marzena
  | ID: bfe2fd05 | #3

  @Anonim
  Może by tak bardziej rzeczowo i na temat, bez głupich pyskówek ? Co „anonimowy” Grześ ma do powiedzenia w temacie muzułmańskich imigrantów? Zgadza się z Eleonorą czy nie? Przyjmować tzw. uchodźców czy nie?

 4. Eleonora
  | ID: f0373d11 | #4

  @Anonim

  Anonimie drogi!
  Porzuć tę anonimowość!
  Bez wzgledu na swoją wrodzoną skromność i zrozumiałe rozterki
  Zrób to dla ojczyzny i stań do wyborów obok swoich bliskich z Gaz Pol, marnujesz się chłopie i nam nie dajesz szansy zagłosowania na intelektualną bombę ( jaką bez wątpienia jesteś)

  Co do nazwiska towarzyszy nie dodałeś swoich idoli:)

  – Targalski, Wildstein Gójska

  Jerzy Targalski (ur. 10 listopada 1929 w Łodzi, zm. 17 sierpnia 1977 w Warszawie) – polski historyk związany z PZPR, badacz dziejów ruchu robotniczego.

  Szymon Wildstein, był lekarzem wojskowym, komendantem szpitala i przedwojennym komunistą.

  Pani z dyplomatycznej rodzinki ( od przyznanych dyplomów, rzecz jasna)

  http://polskiepiekielko.pl/wp-content/uploads/2014/01/hejke-600×432.jpg

 5. Anonim
  | ID: c8fc14e5 | #5

  Moze Eleonora pokazalaby swoja legitymacje PZPR papiery z 10

 6. Anonim
  | ID: c8fc14e5 | #6

  Moze Eleonora pokazalaby dossier nie swoich rodzicow, lecz wlasne – swoja legitymacje PZPR i papiery z 10 Dywizji Sudeckiej im. Armii Czerwonej. Zakonczylaby etap anonimowosci i wystartowala w wyborac… niestety, najwieksze szanse milaby do rosyjskiej dumy…

Komentarze są zamknięte