Ogłoszenia nieruchomości z Morizon.pl w największym polskim portalu

Niezależna Gazeta Obywatelska

Morrison i wp Morizon SA i Grupa Wirtualna Polska nawiązały współpracę, w wyniku której od 15 września br. wszystkie ogłoszenia nieruchomości zamieszczane w serwisie Morizon.pl są dodatkowo prezentowane w największym polskim portalu internetowym – Wirtualna Polska (Wp.pl).

Dzięki umowie zawartej pomiędzy Morizon SA i Grupą Wirtualna Polska – wydawcą najpopularniejszego obecnie polskiego portalu horyzontalnego – wszystkie ogłoszenia o sprzedaży i wynajmie nieruchomości zamieszczane w serwisie Morizon.pl przez osoby prywatne, biura nieruchomości i deweloperów są dodatkowo, bezpłatnie prezentowane w dziale „Ogłoszenia” w portalu Wp.pl. Nowa, uruchomiona wspólnie sekcja nieruchomościowa dostępna jest pod adresem morizon.wp.pl.

morizon.wp.pl
Rozszerzenie zasięgu ogłoszeń publikowanych w serwisie Morizon.pl o blisko 7 milionów użytkowników portalu Wp.pl to wymierna korzyść dla wszystkich ogłoszeniodawców poszukujących klientów na zakup lub wynajem swoich nieruchomości. Dotarcie do nowej, dużej grupy potencjalnych klientów znacznie zwiększa szanse na szybkie doprowadzenie do transakcji.

Nawiązanie współpracy z Wp.pl jest kolejnym krokiem na drodze do zwiększania atrakcyjności usług oferowanych przez serwis Morizon.pl.

T

Komentarze są zamknięte