Ciechan na Foksal to nowe miejsce spotkań patriotów

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Ciechan na FoksalUlica Foksal jest jedną z najbardziej reprezentatywnych ulic Warszawy. U jej końca mieści się siedziba Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w której regularnie odbywają się różne patriotyczne spotkania z pisarzami czy politykami. Po środku Foksal ma swoją luksusową siedzibę kuźnia kadr lewicy czyli Krytyka Polityczna. Niedawno w budynku na rogu Nowego Światu i Foksal swoją działalność rozpoczęła piwiarnia Ciechan na Foksal, która niewątpliwie stanie się miejscem integracji polskich patriotów.

Piwiarnia prócz miejsca prywatnych spotkań przy smacznym trunku, będzie też miejscem organizacji szkoleń, spotkań z patriotycznymi publicystami i politykami w obszernej sali klubowej. Co najbardziej interesujące piwiarnia wyposażona jest w profesjonalne studio do nagrywania materiałów wideo i przeprowadzania transmisji w internecie na żywo.

Właściciel piwiarni Browary Regionalne Jakubiak powstały w 2007 roku i obejmują browary: Ciechan, Lwówek, Bojanowo, Tenczynek i Biskupiec. Właścicielem Grupy BRJ jest znany ze swojego patriotycznego zaangażowania Marek Jakubiak. Własnością Marka Jakubiaka są też media takie jak darmowy „Tygodnik Ilustrowany”, internetowa telewizja i portal informacyjny.

Przejawem społecznego zaangażowania piwiarni Ciechan na Foksal jest organizacja obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego. Odbędą się one w sobotę godzinie 16:45, przed Marszem Powstania Warszawskiego, na ulicy Foksal 18.

Sam Marsz Powstania Warszawskiego wyruszy o 17:30 z Ronda Dmowskiego, u zbiegu Alei Jerozolimskich i Marszałkowskiej. Uczestnicy marszu oddadzą hołd cywilnym ofiarom Powstania Warszawskiego i prostym żołnierzom wysłanym na śmierć przez swoich dowódców. Trasa marszu będzie biegła z Ronda Dmowskiego, Alejami Ujazdowskimi, Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, ulicami starego miasta, pod pomnik Powstania Warszawskiego na Długiej.

Jan Bodakowski

  1. Irena
    | ID: b69f5017 | #1

    Nowe,dobre miejsce spotkań z usłuznym Polakiem.-Patriotą. Dziekuje.

Komentarze są zamknięte