Ruch Oburzonych da sobie radę bez Hałaczkiewicza i Raczyńskiego? [list]

Niezależna Gazeta Obywatelska3
6434-piotr-rybak-podsumowal-rok-2013.padlo-wiele-gorzkich-slow-ale-sa-i-zyczenia-dla-naszych-czytelnikowPiotr Rybak, przewodniczący Ruchu Oburzonych Rzeczpospolitej Obywatelskiej przesłał do redakcji NGO list otwarty skierowany do liderów ruchu JOW stojących za Pawłem Kukizem w ostatnich wyborach. Poniżej cała treść listu.

Pan Patryk Hałaczkiewicz oraz Prezydent Lubina Pan Robert Raczyński.
 
Szanowni Panowie, chciałbym Panom nadmienić, a jednocześnie wyjaśnić, że Obywatelski Ruch Pawła Kukiza, a także wszyscy Rodacy Rzeczypospolitej Polskiej, którzy dzielnie pracowali podczas kampanii wyborczej na Prezydenta RP Pawła Kukiza, w zupełności dadzą sobie radę bez Was Panowie.
Obywatelski Ruch Pawła Kukiza, który jednym z punktów ma szerzenie idei JOW oraz tworzenie Komitetów Referendalnych na terenie całej Polski, nie chce w swoich szeregach ludzi w przeszłości umaczanych w różne ugrupowania polityczne, które niszczyły naszą Ojczyznę przez 25 lat. To Paweł Kukiz wraz ze mną i wszystkimi Rodakami w Polsce, walczył z takim ludźmi jak Pan Panie Prezydencie Raczyński. Umie się Pan ustawić, niedawno w AWS, a teraz Bezpartyjny Obywatelski Dolny Śląsk. Chciałbym widzieć ten Pana Obywatelski Dolny Śląsk. Jeżeli Panu się wydaje, że my wszyscy Rodacy, którzy wraz z Pawłem Kukizem walczyliśmy o Polskę Obywatelską i godne życie naszych Rodaków we własnej Ojczyźnie, damy się nabrać na te Pana gierki, przy pomocy Pana Hałaczkiewicza, to jest Pan w wielkim błędzie. Obywatelski Ruch Pawła Kukiza jest ruchem oddolnym, wszystkich ludzi dobrej woli, o czystych rękach i sercach. Niestety Pana spółki, spółeczki miejskie, które Pan tworzył potrzebne są tylko i wyłącznie Panu do sponsorowania wszystkich kampanii wyborczych, by wyciągnąć Pana do władzy na najwyższe szczeble Rzeczypospolitej.
Panie Hałaczkiewicz i Panie Raczyński, nie uda Wam się to!!! My takich ludzi jak Wy, nie potrzebujemy w naszych szeregach. Pana wielkie pieniądze i tego Pana otoczenia, które Pan wkoło siebie stworzył pod nazwą Bezpartyjny Obywatelski Dolny Śląsk i wpłaty na kampanię wyborczą naszego lidera Pawła Kukiza, są dla nas powiem wprost – dwuznaczne. Dla mnie większe znaczenie ma wpłata 10 zł od uczciwego, solidnego Obywatela, który te pieniądze wpłacił z serca, niż Pana duże pieniądze, których pochodzenie nie jest dla nas jasne.
Będę zawsze stał murem za moim liderem Pawłem Kukizem i nie pozwolę nigdy, by Jego wielki Patriotyzm i oddanie dla Ojczyzny, zniszczyli tacy ludzie jak Hałaczkiewicz, Raczyński i ich otoczenie. Mam pytanie do Pana Hałaczkiewicza: gdzie Pan ma zatrudnienie i z jakich pieniędzy utrzymuje Pan swoją rodzinę? Konkretnie proszę wskazać miejsce swojego zatrudnienia i kwotę wynagrodzenia !!!
 
Szanowne Koleżanki i Koledzy.
Szanowni Rodacy, nie dajmy się wymanewrować przez podstępnych działaczy politycznych, którzy chcą przejąć naszą wspaniałą inicjatywę. To przecież dzięki Wam jest ten wspaniały wynik, jaki osiągnął nasz lider Paweł Kukiz. Tak jak zawsze mówił mi Paweł, ma być to ogólnonarodowy obywatelski zryw w walce o przyszłość naszych dzieci, wnuków i nas wszystkich. Ci lanserzy i karierowicze, są nam niepotrzebni, bo oni zniszczą naszą wspaniałą idee.
Dlatego zwracam się do Was wszystkich w całej Polsce, by takich pseudopatriotów, działaczy bezpartyjnych ujawniać, napiętnować i ze swoich szeregów wykluczać. To oni teraz znów, chcą na Waszych barkach i Waszej ciężkiej pracy, wypłynąć. Nie możemy na to pozwolić.
 
Poniżej przesyłam artykuł Pana Piotra Wielguckiego, który bardzo krzywdzi naszego lidera Pawła Kukiza, ale jednocześnie wskazuje jakie dziwne ruchy finansowe wykonuje niezatapialny Prezydent Lubina Pan Robert Raczyński i jego otoczenie:
 
http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka
 
Piotr Rybak
 1. Eleonora
  | ID: 892220ce | #1

  W którym miejscu artykuł Wielguckiego krzywdzi Kukiza?!

  – czy nieprawdą jest, że Kukiz jest skonfliktowany ze swoim byłym zespołem Piersi?

  „Jak się narodził „antysystemowy” buntownik bez wyboru? 23 maja 2014 roku Zbigniew Moździerski, basista skonfliktowanego z Pawłem Kukizem zespołu „Piersi”, uzyskuje w Urzędzie Patentowym pod nr Z-411221 prawa do znaku towarowego „Piersi” . Tym samym były kolega z kapeli ostatecznie pozbawia złudzeń i pieniędzy przyszłego kandydata na Prezydenta Polski Pawła Kukiza. Trwający od 2013 roku konflikt, prowadzony na żenującym poziomie i z udziałem mediów, zostaje ostatecznie rozstrzygnięty na drodze prawnej. Kukiz nie ma prawa do używania nazwy „Piersi”

  „W 2014 roku egzystencjalnie przyciśnięty artysta robi na dwóch frontach, angażuje się w przeróżne, całkowicie sprzeczne ideologicznie projekty polityczne, najpierw przykleja się do Piotra Dudy i Solidarności, potem flirtuje z Ruchem Narodowym i KNP, po drodze są jeszcze chłopi z Samoobrony i zmieleni.pl”

  – czy nieprawdą jest, że Kukiz kleił się do RN, przez krótką chwilę zasiadał nawet w Komitecie Wyborczym, póki mu dobry wujek nie zabronił:)

  „Kukiz uzasadniał na FB powodu wycofania poparcia dla marszu: – Słuchałem parokrotnie wypowiedzi pana Kobylańskiego na temat Żydów w Radiu Maryja. Bez przesady. Nie będę z nim w jednym Komitecie. I myślcie sobie co chcecie. Z Ku-Klux-Klanowcem również mi nie po drodze. Amen.”

  Wypowiedzi Kukiza odnośnie Kobylańskiego skutecznie ukazują jego nędzę intelektualno-moralną.
  Zresztą, co tu pisać, wystarczy zapoznać się z bredniami tego pożal się Boże muzyka- polityka…

  http://mysl24.pl/polityka/1039-kukiz-dla-mysl24-pl-macie-dmowskiego-po-co-wam-byl-ten-kobylanski.html

  – czy nie jest prawdą, że Kukiz jest w doskonałych stosunkach ze Schetyną?
  O wszystkich politykach mówi źle, krytycznie i wulgarnie…oprócz Schetyny!
  Tego gościa nie rusza, a miałby za co!
  Chociazby za jego postawę w sprawie bandero-ukrainy!
  Ale, co się dziwić?!
  Przecież ten pajac śpiewał piesni dla wolnych ukrainców :)

  https://www.youtube.com/watch?v=LrKLciF49Yk

  „Zbieranie podpisów potrzebnych kandydatowi na prezydenta to kolejna bezczelne łgarstwo. Przypomnę, że na tydzień przed terminem było 30 tysięcy i tylko głupi uwierzy w bajki o 200 tysiącach zebranych przez Internet”

  – nie jest prawdą, że Paweł Kukiz ogłosił, że wycofuje się ze startu w wyborach prezydenckich?
  Ze względu na zbyt mała ilość zebranych głosów.
  Skąd w ciągu kilku dni zdołał zebrać ich 200 tysiecy?!

  Problem ze złożeniem w terminie wymaganej ilości głosów poparcia może mieć obywatelski kandydat Paweł Kukiz. Słynny muzyk, a obecnie również radny sejmiku województwa dolnośląskiego, przyznał na konferencji prasowej w Częstochowie, że nie idzie mu to lekko. Do tej pory jego komitetowi wyborczemu udało się zebrać zaledwie kilkanaście tys. głosów.

  – Czarno widzę to zbieranie podpisów i całą tę sprawę związaną z kandydowaniem. Nie mamy swoich struktur i działamy przez wolontariuszy. Pod koniec tygodnia powinniśmy mieć bardziej szczegółowe dane. Jestem realistą i zdaję sobie sprawę, że na sam urząd nie mam szczególnych szans. Natomiast bardzo liczyłem na to, że wśród obywateli obudzi się duch wolnościowy, duch podmiotowości i poczucia własnej wartości. Niestety, coraz bardziej jestem przekonany, że żyjemy w społeczeństwie chłopów pańszczyźnianych, zniewolonym, zindoktrynowanym. Społeczeństwie, które zostanie zniszczone przez system w ciągu najbliższych kilkunastu lat – powiedział Paweł Kukiz

  Nie chcę przypominać przeróżnych bon motów kandydata Kukiza.
  O jego przyzwoleniu na tzw. związki partnerskie, czy wycofanie religii ze szkół.
  Widać, że pan antysystemowiec jest pod wpływem swojej nudnej i prymitywnej piosnki ” Ksiądz proboszcz już się zbliża”…?!

  Pajac, a nie poważny polityk.
  Tyle w temacie.

 2. Irena
  | ID: 7bf113e0 | #2

  Mam podobne zdanie.Ruch jest czysty i takim powinien zostać Skromni, uczciwi Polacy, wdowi grosz to cenna zdobycz.Sito musi zadziałać,w przeciwnym razie zamierzenia pana Kukiza moga zostać zniweczone.

 3. Piotr
  | ID: d84a077a | #3

  Oburzeni maja parcie na władzę nie rozumiem co mają do zarzucenia osobom ktore pomogły Pawłowi osiągnąć to co ma ? Oburzeni sami są tak skłóceni ze nie da rady ich czytać ani słuchać bezprzerwy zrą się o władze

Komentarze są zamknięte