Trzystu wrocławian na spotkaniu z Wojciechem Sumlińskim [fotorelacja]

Niezależna Gazeta Obywatelska

sumlinski wojciech wroclaw (5)Około 300 osób uczestniczyło w niedzielnym spotkaniu z dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim- autorem książek o roli Wojskowych Służb Informacyjnych w życiu publicznym III RP.

Spotkanie zostało zorganizowane przez środowiska antysystemowe: Kongres Nowej Prawicy, Ruch Narodowy, Prawicę RP i Polski Wrocław we wrocławskim hotelu Quality System. Planowane na godz. 18.00 rozpoczęło się z niewielkim poślizgiem. Autor bestsellera „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” wyczerpująco opowiadał o roli prezydenta Komorowskiego w utrwalaniu układu magdalenkowego, a także o działaniach dawnych służb w nowej rzeczywistości politycznej. Wojciech Sumliński odpowiadał też na liczne pytania zgromadzonych osób. Autor zapowiedział kolejne publikacje, które będą dotyczyć niewyjaśnionych jak dotąd zbrodni- m in. zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki – sprawy, którą Sumliński zajmuje się już od bardzo wielu lat.

Po spotkaniu można było nabyć kilka publikacji autora i otrzymać autograf. Organizatorzy zapowiedzieli kolejne spotkania cykliczne z różnymi osobami w ramach akcji „Akademii Patriotów”.

autor i fot. Tomasz J. Kostyła

Komentarze są zamknięte