Duszpasterstwo Akademickie Resurrexit rusza pełną parą po przerwie wakacyjnej

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Akademia damsko-meskaDuszpasterstwo Akademickie Resurrexit zaprasza studentów i wykładowców opolskich uczelni wyższych na Rekolekcje na Dobry Początek, pt. „Ten, którego nie znamy”. Rekolekcje odbędą się w dniach od 13 – 15. października 2014 w kościele seminaryjno – akademickim w Opolu (ul. Drzymały 1a). Rozpoczęcie codziennie o godz. 20.00 Mszą św., a po niej konferencja rekolekcyjna. Od godz. 19.30 będzie okazja do skorzystania z sakramentu pokuty.image
Tegoroczne rekolekcje poprowadzą: ks. Mirosław Maliński – długoletni duszpasterz Akademicki z Wrocławia, ceniony kaznodzieja i rekolekcjonista, współtwórca wielu inicjatyw duszpasterskich ostatnio zaangażowany w portal 2ryby.pl
ks. Bartłomiej Kot – kapłan diecezji wrocławskiej, muzyk i kompozytor, zaangażowany w duszpasterstwo młodzieży.
Spotkania rekolekcyjne będziemy transmitować przez internet na stronie www.dar-opole.pl

2)Duszpasterstwo Akademickie Resurrexit zaprasza studentów, narzeczonych i małżonków na pierwsze w tym roku spotkania Akademii Damsko – Męskiej. Spotkanie poprowadzi znany nam już p. Michał Piekara – z zawodu psychoterapeuta, z powołania misjonarz. Posługuje słowem i modlitwą w tematyce uzdrowienia wewnętrznego oraz odnowienia relacji małżeńskich i rodzinnych w Polsce i zagranicą. Autor książek w tej tematyce. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec piątki dzieci. Więcej na www.powrotdodomu.org.

Tematem spotkania będzie hasło – Zranione serca, nie potrafią kochać! Temat niezwykle trudny, ale właśnie dlatego ważny, z którym każdy powinien się prędzej czy później skonfrontować. Będziemy rozmawiać o tym jak osobiste zranienia wpływają na kształtowanie związku i jakie powodują problemy oraz jak te problemy można rozwiązać.
Jeśli tylko pozwolą na to warunki techniczne, planujemy transmisję internetową spotkania na stronie www.dar-opole.pl

Tk

  1. Irena
    | ID: 36468d8a | #1

    Modlitwy nigdy za dużo.Organizować spotkania z młodzieżą, omawiać temat miłości,umiejętności kochania,bo to będzie skutkować przy założeniu rodziny.A zranione serca są, i nie potrafią się odbudować i kochać..Trudny temat Ale życie to nie bajka.

Komentarze są zamknięte