ECO nie będzie sprzedane za rządów Zembaczyńskiego

Niezależna Gazeta Obywatelska7

ECO S.A [ecosa.pl]9 października 2014r. podjęto decyzję o wydłużeniu,€“ bez podawania terminu granicznego – negocjacji równoległych w procesie sprzedaży akcji Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A. w Opolu (sprzedający to: Miasto Opole, Gmina Brzeg, Gmina Głuchołazy, Gmina Grodków). Prawo do negocjacji przysługuje więc dwóm Inwestorom:

1) ENEA Wytwarzanie S.A.
2) Konsorcjum Inwestorów składające się z: E.ON edis energia Sp. z o.o., GELSENWASSER 3. Projektbeteiligungsgesellschaft mbH, SFW Energia Sp. z o.o., KEG Komunale Energiegesellschaft Ostbrandenburg mbH.
Uznano, że dalsze prowadzenie negocjacji równoległych z dwoma podmiotami jest celowe z uwagi na fakt, iż warunki transakcji z żadnym z oferentów nie są ostatecznie wypracowane. Stąd też w celu uzyskania ostatecznego rozstrzygnięcia potrzebne są kolejne spotkania.

Info prasowa UM Opole

 1. Irena
  | ID: 57a32cbe | #1

  Tak powazną decyzje,rzutującą na jakość życia Opolan, podejmie następny,rezolutny prezydent pięknego Opola.Wierze,w mądrość przyszlej Wladzy. !!!!!!!!!!

 2. ely
  | ID: 3bcbe3e0 | #2

  Czy są polskie firmy, które zarządzaja energetyką cieplna w miastach niemieckich ??????????? Dzienniki informacyjne w rękach niemieckich,teraz energetyka cieplana, potem kolej i pocztę , dokad my zmierzamy pod rzadami PO ??????????????

 3. Irena
  | ID: 416400e0 | #3

  Niemcy chronia swoją .. gospodarke.Rozbudowali,dofinansowali port, a nasz zlikwidowali. Rynek prasowy w Polsce obsiedli,kolej i kolejki skupuja,: energetyke cieplna część kupili.na kolejną szczerzą zęby:, w poczcie maja udziały, cementownie, ogromne areały polskiej ziemi, praktycznie wszystko wraz z bankami ..Jestesmy o maly wlos – niewolnikami. TAK,TAK @ pani ely. Nie mylisz się.

 4. Realista
  | ID: 6f3fab6d | #4

  Bo Polak nie szanuje tego co ma. Miałem ostatnio przykład. Wysłałem do pracy do Niemiec 5 pracowników, nad jedną się zlitowałem bo bieda w domu. I trzeciego dnia pracy ta kobieta, która miała jedynie posprzątać plac robót i ugotować chłopcom obiad, za co miała dostać 1000 euro narąbała się jak dziki, po pijaku poszła na plac montażu, spadła ze schodów. W efekcie karetka, szpital, policja, inspekcja pracy i zarówno mój niemiecki zleceniodawca jak i ja straciliśmy kontrakt. Ja jestem stratny 20 tysięcy euro.
  Polak wszystko ma gdzieś więc lepiej niech zarządza tym inny.

 5. grzech
  | ID: 289dcdac | #5

  Panie Realisto Polak szanuje to co ma a jak rządzą nimi Niemcy, Żydzi, Rosjanie (ci drudzy i trzeci pod polskimi nazwiskami) to tak się dzieje. Jak dojdą do tego mierni ale wierni towarzysze współpracujący już z ustrojstwem nawet i trzecie pokolenie to mamy to co mamy….

  A przykład o którym Pan pisze to pozostałość z komuny – naród trzeba było rozpić by nim było łatwiej rządzić. Tego pokolenia już nie uratujesz. Alkohol to nałóg. Ich dzieciom trzeba pomóc by się od patologii uwolnić. Pokazać że pracą do czegoś można dojść.

 6. Realista
  | ID: 9c393fd2 | #6

  Polak jest za głupi, żeby sobą rządzić, bo nawet jak był wolny (przed rozbiorami i w II RP), to nie umiał żyć w zgodzie. Rokosze czy Zamach Majowy to tylko próbka naszych możliwości. Teraz też: dwie partie, które przez 5 lat współpracowały w Sejmie w imię ambicji swoich wodzów prowadza wojnę na śmierć i życie, a wcześniej planowały wspólny rząd. I nie jest temu winna PO, bo zaczęło się od dziadka w Wermachcie Kurskiego, a Tusk zamiast pokazać, że jest z głupim Tuskiem się nie gada to wyjechał z Moherami i się zaczęło. Skończyło się strzałami w Łodzi. Analogia do Niewiadomskiego i Narutowicza (choć znaj proporcje mocium panie) jest widoczna.

 7. Realista
  | ID: 9c393fd2 | #7

  Z głupim Kurskim oczywiście

Komentarze są zamknięte