7 grudnia konwencja Solidarnej Polski w Opolu

Redaktor Obywatelski2

Zbigniew Ziobro fot. NGO7 grudnia br odbędzie się w Opolu Konwencja Programowa Solidarnej Polski dla Opola. Weźmie w niej udział ponad 100 członków i sympatyków partii z Opola. W konwencji udział weźmie Prezes Solidarnej Polski – Zbigniew Ziobro.

Przypomnijmy, że z szeregów Solidarnej Polski w ubiegłym tygodniu odszedł radny Przemysław Bukowski. Partia obecnie w Opolu posiada jednego radnego – Michała Nowka oraz posła Patryka Jakiego.

informacja pras, gop

 1. Eleonora
  | ID: d2a4eb95 | #1

  Chyba czas najwyższy podziekować naszym patryjotom za ich służbę na rzecz ” dobra narodu”
  Po przegłosowaniu tzw Ustawy Psychuszek Biernackiego, zresztą autorstwa pana Gowina, czas zastanowić się komu to dobrodziejstwo szykują?

  Jak pisze pan Michalkiewicz:

  Ustawa wprowadza kategorię „osób stwarzających zagrożenie”, pod egidą ministra zdrowia tworzy psychuszki pod nazwą „Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym” – przez modestię nie wpisano – imienia dra Józefa Mengele – przewiduje, że dobrani specjalnie wracze nieubłaganym palcem będą wskazywać ofiary niezawisłym sądom, no a one już w podskokach zrobią wszystko, czego oczekują od nich nasi okupanci – podobnie, jak w czasach dobrego fartu za Józefa Stalina.

  Za przyjęciem ustawy głosowało 408 posłów, przeciw – zaledwie 3, wstrzymało się 30, a nie głosowało 19. Umiłowani Przywódcy z Platformy Obywatelskiej głosowali za ustawą w liczbie 196 – przeciwko – nikt. Umiłowani Przywódcy z PiS – za ustawą 131 przeciwko – nikt. Trzódka posła Palikota się podzieliła; 8 było za, 25 się wstrzymało. PSL – 28 za, przeciw – nikt. SLD: 21 za 4 się wstrzymało przeciw – nikt. Solidarna Polska – 16 za, przeciw – nikt. Niezależni – 5 za, 3 przeciw. Inicjatywa Dialogu – 3 za 1 się wstrzymał, nikt przeciw.
  Jeszcze raz się pokazało, że w sprawach istotnych dla państwa, jak Anschluss, ratyfikacja traktatu lizbońskiego, czy wprowadzenie psychuszek, PiS i Solidarna Polska głosuje tak samo, jak Platforma, PSL i SLD z tym, że o ile PO, PSL I SLD daje w ten sposób wyraz umiłowaniu zdrady i zaprzaństwa, to PiS – płomiennego patriotyzmu.

 2. Irena
  | ID: 60825ffb | #2

  @ Pani Eleonoro. Witam. Podpisuje się rękami i nogami pod komentarzem.Niestety,zadna z partii nie dba o Naród,Wszystkie te nieudolne i nierozumne ” chłopy” nadaja sie do śmietnika i odpadów.Przykre,ale prawdziwe.

Komentarze są zamknięte