Gowin zakłada nową partię z Pawłem Kowalem?

Redaktor Obywatelski2

Paweł Kowal/fot ŁŻJarosław Gowin, Przemysław Wipler i Paweł Kowal zakładają nową, konserwatywną partię popierającą interesy przedsiębiorców, wolny rynek i rodzinę – podaje dziennik „Rzeczpospolita”. 

Jak ustaliła gazeta, w miniony piątek Gowin porozumiał się z liderem Stowarzyszenia Republikanie Przemysławem Wiplerem oraz liderem ugrupowania Polska Jest Najważniejsza Pawłem Kowalem w sprawie powołania nowej formacji politycznej. Program ugrupowania ma opierać się na takich wartościach jak gospodarka, rodzina i tradycja.

Rz, gop

 

  1. z Niemodlina
    | ID: 7aab765f | #1

    POrażka. Co Gowinie robiłeś przez 8 lat w PO ??? Udajesz teraz świętego, a jeszcze rok temu głosowałeś przeciwko Polakom,przedsiębiorcom i rodzinie. Gdybyś miał sumienie i potrafił samodzielnie myśleć to odszedłbyś z PO już dawno temu, nie przeszkadzało Ci rok temu głosować za pracą do śmierci ?? Wystarczająco dużo szkód już narobiłeś, Twoje miejsce, Kowala i Wam podobnych jest na śmietniku historii. Życzę Wam „sukcesów” na miarę PJN i SP :) :)

  2. Irena
    | ID: 23fef7a0 | #2

    @ P.z Niemodlina. Masz racje.Jakby mieli Honor, a Bóg i Ojczyzna byłyby ich hasłem przewodnim, to juz 6 lat wstecz skonstruowali by swoja partie. Smietnik historii zasilą wraz z innymi,którzy nie chcą zmian,bo przy pełnym korytku wesoło.Pozdrawiam

Komentarze są zamknięte